Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elfogyott a cigihüvely....

Bnceee kérdése:

Elfogyott a cigihüvely. Sodrásra "kényszerülök". Mibe (többi lent)?

Figyelt kérdés
Elfogyott a cigihüvely, falun lakok és nem kapni semmilyen formában (hüvely, cp). Csigát már csináltam, de nem tudom mivel helyettesítsem a cigipapírt. Első gondolatom az volt, hogy írólapot beáztatom, utána kipréselem a vizet belőle, így kb olyan vékony lesz mint egy cp. Mit tudnátok ajánlani? Normális válaszokat kérnék!

2013. júl. 5. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a cipős dobozokban szokott lenni ilyen selyempapír szerű anyag,abból is lehet csinálni,csak méretre kell vágni.
2013. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen, de a sima papír nem jött be.. meg se próbáld, mert túl nagy macera és nem fog rendesen égni.. talán ha van olyan papírod, amibe a kenyeret szokták tenni elmegy, de az sem biztos.
2013. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Erre nem tudok válaszolni, de a jövőbeni hasonló problémák elkerülése miatt szerezz be egy pipát. Mivel ez füstszűrő nélkül működik, a leggyengébb cigarettadohányt használd.

Tapasztalatból tanácsolom.

2013. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zoli9411 ***** válasza:
11%
Szeggy szétt papírhsepit rétegekre. Sztem jó lehet
2013. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Blokk, vagy a szofis doboz belseje is tekerhető aszem. De persze amikor kéne, sosincs.. :/
2013. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF

A válaszolóktól kérdezném: a fent említett dolgokat hogyan ragasztjátok le?


Én egyébként régi telefonkönyv lapjával próbálkoztam, de a fent említett ok miatt nem sikerült.

2013. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 homo ludensz ***** válasza:
100%
Szerintem is a papirzsepi a legjobb mert a cigihüvelyek is apró lyukacskákkal vannak perforálva.Lásd a ruszkik én magam látta hogy a mahorkát beleszórták eny letépett Pravdába metekerték megnyálazták és meggyújtották.
2013. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
ilyenkor mindenki milyen kreatív, olyan vicces:D:D:
2013. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 homo ludensz ***** válasza:
96%
Aki dohányzik az tudja mit jelent a nikotinéhség. Magam tőltöm, hetente vásárojuk meg a dohányt és a hüvelyt. Kertívítás ide vagy oda hasonló helyzetben én is találékony lennék.
2013. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Sima írólapbol is lehet.. Belerakod a csigát, ráhajtod , kinyizod beleteszed a dohányt, megint ráhajtod a csigára felgögyölíted, és alul felül megnyálazod és lesímítod..

Jól ég csak tudni kell a technikát.. az máskérdés hogy rohadt erős lesz és káros

2013. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!