Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valaki aki részt vett...

Van valaki aki részt vett Allen Carr szemináriumán és nem sikerült leszoknia? Van aki részt vett a megerősítő szemináriumokon? Valaki élt a pénz visszafizetési garanciával?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem részt a szemináriumon. Azt ígérték könnyedén, elvonási tünetek nélkül, szinte szórakozva lehet leszokni. Sajnos nekem nem vált be. Egy hete szenvedek az elvonási tünetektől mint egy kutya. Csak azért nem gyújtok rá, mert kifizettem érte egy rakás pénzt és nem akarok ekkora lúzer lenni (bár azt hiszem az voltam).
2013. júl. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Én nem vettem részt rajta,de viszont sikerült leszoknom!

Egy két hasznos tanácsot talán tudok adni.

Semmmi nikotin pótlót ne használj mert attól érzed a hiányt(többször próbáltam ilyen pótlókkal leszokni és mindegyiknél éreztem a tüdőmben a hiányt-ezek nélkül nem éreztem a hiányt állandóan)Szóval az összes ilyen szer ,meg terápia humbuk.

Egyik napról a másikra tettem le,kerültem a dohányosokat is,a mubnkahelyen is sokszor nem mentem el szünetre inkéább dolgoztam,sőt a szabadidőmben is kerestem olyan dolgot amivel lefoglaltam magam(pl maketteztem)A lényeg az hogy aktívan töléts el minden percet,így gyerekjáték lesz leszoknod.Nem lessz vészes,annyi hogy időközönként vannak holtpontok amiken át kell esni de ilyen nem sok van ,de iklyenkor jusson eszedbe ha már kibírtál egy hetet akkor a második hét miért ne menne...Nekem az első hét fel sem tűnt,annyira jól elment,még Én is csodálkoztam rajta.Na jó mégvalami nagyon nagy segítség volt,akkor együtt voltam egy szerelmemmel,és felhőtlen volt minden és egyzserűen sinen voltam(közben mindenki vissza akart szoktatni-sok volt az érdekember körülöttem akkoriban).Ami pótcselekvéseim voltak mikor rajtam volt a hiány:füstölők,és ropizás ezerrel.Nekem egy évig tartott az hogy bármikor rágyújtottam volna,ezután már természetes volt hogy nem dohányzom!Azzal hogy leszoktam,több embert is inspiráltam,mert mindenki úgy állt hozzá hogy ha Én leszoktam akkor nekik miért ne menne.

Mikor letettem a cigit,jobb volt a teljesítésem mindenben,még az ágyban is,lépcsőzésben is.A ruháim a szobám tisztábbak,csak leszokás után jöttem rá hogy láncra voltam verve.

Remélem sikerül leszoknod!Sokk sikert és kitartás!

2013. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, voltál már megerősítőn? Egy régi barátnőm ugyanígy járt, de aztán elment a megerősítőre, és azután mégis el tudta engedni a cigit - lelkileg is. A trénerre is rácsöröghetsz, úgy emlékszem, hátha segít...
2013. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos azt hiszem saját magamnak csinálom a hisztériát, ezért szenvedek olyan borzalmasan a nikotin hiányától. Nikotinpótlókat semmiképpen sem akarok használni, csak egyszerűen el vagyok keseredve, mert nem látom a fényt az alagút végén(vagyis hogy mikor szűnik már meg ez a szörnyű sóvárgás). Igen, jeleztem, hogy mennék megerősítőre de még nem szóltak vissza. Bár ezek után már meglehetősen szkeptikus vagyok.
2013. júl. 15. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Foglald le magad!

Ha már kibírtál egy hetet akkor miért ne menne a második hét? :)

Lehet hogy tényleg Te fújod fel... :)

Ki fogod bírni!

Elmesélem hogy leszokni a cigiről sokkal könnyebb mint fogyókúrázni!

Üdv!

2013. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menni fog! Sok sikert!
2013. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a tudatallatid is leakkar szokni majd akkor fogsz tudni.
2013. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hello, de jó lenne, ha még olvasnád ezt. Nagyon érdekelne, h végül sikerült-e leszoknod azóta is vagy hogy volt tovább-. Én most jelentkeztem be szintén egy ilyen szemináriumra és tudom, h nekem se lesz egyszerű, és félek, h a pénzgarancia is egy nagy kamu, szóval nagyon hallanám a tapasztalataidat, légyszi írj, ha megkapod ezt!! köszi előre is. és bárki aki hozzá tud szólni írjon pls
2014. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia utolsó hozzászóló. Hogy neked sikerül-e leszoknod az Allen Carr szemináriumon az csak úgy derülhet ki, ha elmész. Ami viszont tuti, hogy visszadják a pénzt. Csak figyelj rá, hogy 3 hónapon belül menj vissza a megerősítőkre és jelezd ezt a szándékod. És tudj róla, hogy amegerősítők most még budapesten vannak, szóval, ha vidéki vagy akkor budapestre kell femenned 2 szer a pénzedért. De én úgy gondolom pozitív hozzáállás már félsiker. Ne a kudarcra, hanem a sikerre készülj!!!
2014. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!