Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy néz ki belülről egy...

Hogy néz ki belülről egy Nemzeti dohánybolt?

Figyelt kérdés

Mivel még nem vagyok 18 és nem dohányzom ezért sem akarok bemenni: (sziasztok csak benéztem, hogy milyen belülről csáó)

Ha tudtok képet is linkelhettek .

Köszi.



2013. júl. 16. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik más-más. Van kisebb alapterületű, nagyobb. Polcon rengeteg fajta cigi (ez legalább előnye, mert itt pl a boltban 5 félét lehetett kapni max). Ahova én járok a pult üvegezett ott drágább szivarok és szivarkák vannak.
2013. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok, annak sötét barnák a belső falai, nincsen ablak, tök üres az üzlet, kivéve az eladó pult mögött, ahol sorakoznak a cigik szép számmal. Magán a pulton van a pénztár gép, benne, üvegplcon pedig szivaros zacskók.
2013. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

pl így: [link]


szerintem nagyon szépek, hangulatosak,letisztultak belülről, ha nem dohányoznék is ezt mondanám.barátságos, rendezett, nem tudom, kellemes hangulatuk van.de szerintem nem lesz belőle katasztrófa ha beugrasz egybe egy üdítőt venni, max megkér az eladó, hogy ha nem vagy 18 akkor legyél szíves kimenni, mert nem tartózkodhatsz bent.de legalább megnézed, ebben szerintem semmi rossz nincs.

2013. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Pont ma hallottam sorbanállás közben, hogy úgy néznek ki, mintha "nemzeti ravatalozók" lennének :D Látványterv szerint ilyennek kellene lenniük: [link]

Egy párba beláttam, amikor még építették őket, steril, siralmas, természetes fény véletlenül sem juthat be. Sajnálom az ott dolgozókat, garantált, hogy senki nem fogja sokáig bírni.

2013. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2013. júl. 16. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Remélem sosem tudom meg. Égne szénné mind.
2013. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

"Egy párba beláttam, amikor még építették őket, steril, siralmas, természetes fény véletlenül sem juthat be. Sajnálom az ott dolgozókat, garantált, hogy senki nem fogja sokáig bírni."


Ez egy mennyország lenne nekem, és minden hasonló gamer kockának :)

2013. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nálunk itt a közelbe egy játékteremből lett dohánybolt. Se ablaka nem volt, se semmi, mert a játékterem kis részét vonták csak ki a dohányboltnak az egész helységből, és ott pont nem volt se ablak, csak egy vas ajtó, és olyan irtózatos büdös játékterem szag van benn, hogy mondta, hogy nem megyek oda többet ha nem muszáj... csak az a baj hogy ez az 1 éjjel nappali van a közelbe
2013. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Dohányboltban árulnak jégkrémet? Mert a hazug média azt állította!
2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltek pont úgy néz ki az összes, sokban voltam már, csak kisebb mindegyik.
2013. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!