Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a károsabb? A hagyomány...

Melyik a károsabb? A hagyományos cigaretta vagy a vízipipa. ( mindeggyikben normális dohány van )

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigaretta...
2013. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hans Regenkurt válasza:
26%
A vizipipa nem káros... a dohány nem ég el, olyan mintha ízes levegőt szívnál be.
2013. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma olvastam errôl. A vizipipához "mossák" a dohányt, ezért csökken a nikotintaralma. nincs benne papír ezért kátrányt sem szivattyúzol be.


lásd még: [link]


[link]


én egyikkel sem élek, de mindkét táborból van ismerôsöm. ha választhatsz, akkor inkább vizipipa

2013. júl. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kátrány van benne, de csak akkor, ha le ég a dohány, de egyébként nincs. Ráadásul a káros anyagokat a víz valamennyire átszűri, és a többi káros anyag lerakódik a pipában és a csőben, szóval minimális káros anyagot szívsz be vele, ha pedig kövekkel szívod úgy egyáltalán nem káros.
2013. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt használom és még füvezek is ugyhogy ... :D
2013. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
11:31 te kur.a ügyes vagy, 20 év múlva meg majd felköhögöd a tüdődet. De csak csináljon mindenki amit akar, tegyétek tönkre magatokat. Amúgy egyedül vizipipa semmi más :D
2013. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De en egy kib aszot nagy spíler vagyok! Egyébként az lesz rákos a cigitöl aki napi 2 dobozal szív el naponta 20 éven át.
2013. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!