Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Biorezonancia Terápia...

A Biorezonancia Terápia eredményes a dohányzásról való leszokásra?

Figyelt kérdés

www(pont)leteszemacigit(pont)5mp(pont)eu

Ezen az oldalon olvastam, viszont soha nem hallottam még erről.. Van valakinek tapasztalata, vagy esetleg hallott-e már erről?

A válaszokat köszönöm!!



#dohányzás #leszokás #cigaretta #biorezonancia terápia
2013. júl. 22. 15:16
 1/4 Anika61 ***** válasza:
Én kétszer próbáltam, nekem nem vált be ez a fajta leszoktatás, nagyon kell akarni ehhez a módszerhez. A testvéremnek sikerült, de Ő nagyon le akart szokni, új életet kezdett. Nekem ami bevált eddig az összes közül az a háziorvos által felírt gyógyszer, ezt csak receptre lehet kiváltani, igaz teljes áron, mert persze nem támogatják. Az biztos, hogy ezzel le lehet szokni. 38 évet cigiztem, úgy néz ki, hogy ezzel sikerül leszokni. Persze kell akarni is, de kb 2 hét szedés után tényleg nem kívánod a cigit és nem is esik jól, ha mégis rágyújtol. Nem tudom, hogy itt leírhatom-e a gyógyszer nevét, de az orvos tudja, ha megkérdezed tőle.Az ára húzós, de ha cigit nem veszel, akkor kb. annyiba kerül, és van lehetőséged leszokni.Üdv
2013. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, bár visszaszoktam de csak mert le se akartam szokni igazán. Nem kívántam a cigit, semmi elvonási tünetem nem volt, csak megszokásból gyújtottam rá de akkor is rosszul lettem, pedig fehéret vettem. (előtte és jelenleg is kéket szívok)
2013. júl. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezzel a módszerrel szoktam le januárban. Azóta sem cigizek.

11 évig dohányoztam. Napi 1 dobozzal.

2013. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2013. aug. 13. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!