Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nagyon rosszul vagyok a...

Ha nagyon rosszul vagyok a cigitől, akkor nem érdemes dohányoznom?

Figyelt kérdés

Emelyges, rosszullét, hányinger

Kb ezek a tünetek. Tegnap nem szívtam egyet sem ma viszont 1 szálat. De mióta elszívtam nagyon rosszul vagyok.

Miert nem bizhatom a cigit?

El is ment a kedvem tőle....

Amúgy vagy 10-12 napja cigizek, kb 1 dobozzal szívtam eddig arany marlborot.



2013. júl. 28. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagy tőle nagyon rosszul, még akkor sem érdemes, drága, büdös és ártalmas, hosszú távon akkor is beteg lehetsz tőle, ha most nem is vagy rosszul, de mivel te még rosszul is vagy, ezért ez nem kérdés.
2013. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De miert lehetek ennyire rosszul meg 1 szaltol is?

Tenyleg nem értem. Amúgy tegnap megvoltam cigi nélkül ma is meg lettem volna csak passzióból szívtam egyet, de megbántam h ma ragyujtottam mert azóta nagyon rosszul vagyok.

2013. júl. 28. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Először ez normális hogy a cigitől így érzed magad de ha hozzászoksz már nem fogod ezt érezni.

Amúgy ha dohányos vagy és hosszabb időre leteszed a cigit mondjuk 3-4 nnapra és utána gyújtasz rá akkor szintén tapasztalhatod ezt.

De miért dohányzol?

Oké hogy most rosszul vagy tőle de ha hozzászoksz már igényelni fogod és utána nagyon nagyon nehéz leszokni.

Én 7 éve dohányzom kétszer próbáltam már leállni egyszer 2 év után akkor 2 hónapig bírtam utána vissza szoktam majd 5 év után megint akkor 1 hónapig sem birtam. aztán amikor 7 éve volt hogy dohányzok ez tavaly októberben volt akkor tettem le a cigit. Karácsonykor szívtam el az utolsó szálat aztán fogtam a dobozt és bevágtam a kukába. És utána már egyáltalán nem igényeltem, drága, egészségtelen, étvágyam sem volt úgy tőle. Időnként jött rám az hogy rá kéne gyújtani mert ugye hiányzott a mozdulat de akkor rávertem a kezemre hogy akkor sem fogok még pótolni sem fogom. persze volt hogy közbe az uborkát elnyomtam a hamutartóba meg amikor a barátnőm rágyújtott akkor szívtam én is (direkt) a füstjét, de megálltam hogy ne gyújtsak rá és már több mint fél éve így van. Karácsony óta 1 szálat nem szívtam el. Persze volt amikor kértem kölcsön elektromos cigit, de azzal inkább csak játszottam ahogy pöffékelem ki a nagy mennyiségű füstöt mert ugye az ne ártalmas de meguntam és azzal is leálltam. Nehéz volt ugyan de sikerült az akaratommal legyőztem.

2013. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen de lehet nem fogok ragyujtani mert nagyon rossz undorító érzés ez. Az elején pár szál után meg jó is volt de mostanában olyan rossz....

Amúgy sok gondom volt mostanában, meg a haverom is dohányzik most mar és amikor íttunk megkinalt én meg ragyujtottam. A legelső 5-7 szál volt a legjobb azóta viszont ez a rossz érzés van.

2013. júl. 28. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki rosszul van tőle az elejeén, velem forgott a világ amikor egyszer leszippantottam egy szivarkát, de ha esetleg még a savad is sok, akkor még erősebb hányingert okozhat.
2013. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sok lehet a savam is.

Amúgy meg az a pörgő érzés jó, de nálam mostanában az a jó érzés eltörpül emellett a rossz érzés mellett.

2013. júl. 28. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne rendszeresen gyújts, hanem csak ritkán, lehet másfajta jobb lennem, néha gyújtok csak, nem vagyok rászokva, legutóbb nekem sem esett jól...
2013. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Morlboro goldot szivok
2013. júl. 28. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyat még nem szívtam, néha szoktam narancs pallmalt. Lehet neked nem esik jól ez a fajta. Lehet marlboro light vagy egyéb gyengét (amit előbb leírtam) kellene (legjobb lenne ha semmitsem szívnál) inkább.
2013. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem (HA még akarsz cigizni) akkor próbálj ki egy gyengébbet:) Ha meg nagyon marlborot akarsz akkor az aranyat szívd az viszonylag gyengébb:)
2013. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!