Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipatol ra lehet szokni...

A vizipipatol ra lehet szokni a cigire?

Figyelt kérdés
Baratnomek vizipipazni akarnak, en viszont buszke vagyok ra hogy a barati tarsasagomtol elteroen nem dohanyzom. A kerdes az lenne hogy megemgedhetem-e magamnak hogy alkalmankent vizipipazgassak, ugy hogy semmilyen karos hatasa nem lesz es nem szokom ra? 16/L

2013. aug. 2. 02:07
 1/8 anonim válasza:

szia:) én épp tegnap vettem vizipipát és ahhoz nem dohányt -ami tartalmaz káros anyagokat-, hanem köveket.. furcsa de ezt ajánlották az eldorádóba.A cigihez képest nagyon minimálisan káros. Attól h néha vízipipázol nem kötelező cigizned és nem szoksz rá.. Néha tényleg jó csak így leülni a spanokkal és vízipipázni

15/L

2013. aug. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán pipázhatsz, a cigi mellett ez olyan, mint ha friss hegyi levegőt szívnál be, messze nem olyan káros. De mért is lenne? A víz lehűti a füstöt, kiszűr egy rakás káros anyagot, majd ott a cső amire szintén lerakódik a káros anyagok nagy része, így már nincs sok rossz amit beszívnál, ráadásul finom. De ha ennyire az egészségre mész, akkor kövekkel szívjátok, abban tényleg semmi káros nincs.

Rászokni pedig nem lehet, nincs sem a szénben, sem a dohányban nikotin.


16/F

2013. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem hiszem.
2013. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is vizipiázok de cigizni nem szoktam.Főleg ha kővel csinálod úgy még kisebb az esélye(én dohányt rakok bele csak, de így se szoktam rá)
2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nahszoval gyerekek, bármennyire is furcsa, a sok füst igencsak rákkeltö, a cigibe több a káros anyag, amit sorolhatnák, de kevesebb a füst benne mint a vizipipában, persze ottvan a Siazo (kövecskés vp) az más, de ha a dohányt nézzük akkor azis igencsak rákkeltö, ha sokat szivjuk, heti 2-3-4 alalommal.
2013. aug. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha VP ásvánnyal nyomjátok, akkor nem szoksz rá semmire.

Ha dohánnyal szívod, akkor egy kicsi esély van rá, hogy nagyon intenzív, és hosszútávú használat után nikotinfüggő leszel, de ez még mindig nem olyan súlyos, mintha cigiznél.

A lustaság nagy úr, és tudod ki fog összepakolni egy pipát, kerámiát tömni, és szenet gyújtani minden alkalommal, amikor nikotinra van szüksége? :)



Nekem mindig azt mondták, hogy a VP miatt fogok rászokni a cigire.

Végül rá is szoktam, de csak fél évvel azután, hogy "letettem" a VP-t. Biztos vagyok benne, hogy nem a vízipipa miatt lettem cigis.

2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vízipipázz, Ne dohányozz, Sportolj!!!


Sportolj rendszeresen! Az is tud olyan jó lenni! ;)

2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!