Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Debrecenben hol lehet ukrán...

Tomi90 kérdése:

Debrecenben hol lehet ukrán cigit venni?

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok. Tudom inkább szokjak le ne fárasszatok :D

2013. aug. 3. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagykanizsán van egy település, Bükkszentmiklós, és ott lehet kapni ukrán cigarettát. A vámok miatt 44.990 Ft.
2013. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ezt ne neten keresgéld, úgyse fogod megtudni, hanem ismerősöket kérdezz inkább...
2013. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem abból a 10-20 millió forintból amit egy dohányos befizet tb formájában futja kezelésre... Mostanában nagyon elszaporodtak az offoló antibagósok, akik mindenkit le akarnak szokatni ezért írtam.


Privátban is várom a válaszokat, nem muszáj ide kiírni.

2013. aug. 4. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
és kinek fizeted a 10-20milliót, ha feketén veszed, te szerencsétlen?:D akkor majd menj át az ukránokhoz megdögleni
2013. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
nem akarunk leszoktatni, azt akarjuk hogy adózz, és nyugdíjas kor előtt teljesítsd be amit elkezdtél, így a legjobb mindenkinek
2013. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Én speciel egy offolós antibagós vagyok, és támogatnám, hogy a dohányosok tüdőrákjára csak önköltséges kezelés létezzen, de ha már kötekszünk, legyünk tisztában azzal, hogy a tb-t azt a fizetésből vonják le, nem a cigi áfájából. Ha a kérdező dolgozik (és be van jelentve), akkor fizet tébét, akkor is, ha ukrán cigit vesz.
2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, ha be van jelentve. Bár biztos vagyok benne, hogy nem jelenti ki magát

másrészt, a tb összege körülbelül havi 6ezer ft.

10-20milliót írt, vegyük akkor példának a közepet, 15millió. 15millió forintot elosztunk 6ezerrel, kijön 2500. Ezt elosztjuk 12-vel, és ki is jön, hogy a kérdező 208évet fog dolgozni? Az úgy szép. Nehogy elfáradjon közben..

2013. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
semmi bajom azzal, ha valaki dohányzik, az ostobaság az, ami szerintem rengeteg embert zavar...:) mint például a 20milliós tb..
2013. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A negyedik válaszolónak köszönöm a választ a kérdésre.


Az offolóknak meg csak annyit mondok, lehet hogy túloztam, de fizetem a tb-t, ami jelenleg 6660 ft. 25 év alatt ez 6660x12x25= 1.998.000 ft. 2 millió ft csak elég kezelésre nem? Mindenki magának fizeti a tb-jét. (Arról nem beszélve, hogy nem minden dohányos betegszik meg tőle. Én is tervezem, hogy még 30 éves korom előtt leszokok.)


Jól néznénk ki ha a tb, szja, magánnyugdíj és a cigire fizetett 80% jövedéki adó+áfa nem lenne elég az államnak és még több pénzt akarna kezelésre.

2013. aug. 7. 14:49
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Nagy anti bagósok számoljatok már egy kicsit. A dohányos befizet havi 6000FT TB-re, PLusz egy Piros marlboro 910 FT és abból kb 600 FT adó egy dohányos napi szinten annyit befizet. A keményebbek a *2 *3 *4 *5-szeresét akkor miről beszélünk.Még jobban is jár az álla. Az meg más kérdés hogy 10 dohányosból 2 fog tüdőrákba meghalni.Az állam még akkor is jól jár ha ukránt vásárol.......Arról nem beszélve hogy egy dohányos nem 10 20 évet dohányzik hanem 40-50 éveket.......
2013. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!