Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigarettát...

Milyen elektromos cigarettát ajánlotok?

Figyelt kérdés

szeretnék elektromos cigarettát vásárolni kb 10-15.000 szeretnék maximum rászánni, a cél, hogy két hét után ne romoljon el, legyen rá valamennyi garancia, tehát minőség terméket szeretnék kapni ezért az árért, illetve egy kisebb használati javaslatot is elfogadok, hogy adott termékből miből mennyit ajánlott venni, pl e-liquid stb.


köszönöm előre is a hozzáértő javaslatokat.


u.i.: ahol meg lehet vásárolni boltokat szintén kérnék, webshop is érdekel, de Kecskeméten tényleges boltokra is várok javaslatot!



2013. aug. 5. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Legjobbak!

[link]


Írj privibe és segítek mert legjobb barátunknak van boltja is ;)

2013. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ, amit kérdezel.

Ennyiből én két EGO akksit javasolok V+-as kazánnal.

Azért ezeket, mert az EGO akkumulátorokra szinte minden forgalomban lévő patron rámegy, a V+ patronhoz meg bárhol kapsz porlasztót, ezek a legelterjedtebbek.

Az akkumulátorok annál nagyobbak, minél nagyobb a kapacitásuk. Nekem van 650-estől kezdve 1100-asig minden féle.

Mindig attól függ, hogy melyiket viszem magammal, hogy mennyi időre tervezem a távollétet.

Otthon, mivel sokat ülök a gép előtt, nem is akkumulátort, hanem az annál is olcsóbb tápegységet használom.

Színben, mintában ma már sokfélék az akksik és a patronok is.

Én a helyedben nem vennék dupla készletet (kb. ennyiért kapsz), hanem vennék egy kisebb, meg egy nagyobb teljesítményű akksit, esetleg az egyik olyan legyen, amit töltés közben is lehet használni (PT).

A folyadék az nehezebb ügy, ha nikotinost akarsz, akkor azt csak webshopból tudod rendelni külföldről.

Nikotinmentest vagy nikotinpótlóst itthon is kapsz, hogy mennyit vegyél, az megint attól függ, hogy milyen intenzíven e-cigizel. 2-5 ml-t számolj egy napra.

Tartalék porlasztót feltétlen vegyél még az elején, sokszor 2-3 hét után akkor is cserélni kell, ha közben pár naponta takarítottad.

2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Bocs: V3-as kazánnal....

2013. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomi90 ***** válasza:

A legjobb webshop: [link]


Itt ajánlom az ego készleteket helix patronnal. Tartós, nem kell gyakran tölteni. Nikotinos e-liquidet is árulnak.

2013. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

melyik ajánlott e-liquidből: Propilén-glikol vs növény glicerin ?

illetve a "a Helix patron fűtőbetétje kb. két hét használat után elhasználódik, cserére szorul" ez mennyire igaz ?

mennyi rendelésével számoljak ?

2013. szept. 1. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Először a patronról. Erős használat mellett néhány naponta át kell mosni desztillált vízzel és ki kell égetni, rengeteg videó van róla fenn a neten. De a fűtőszál, engedelmeskedve a fizika törvényeinek előbb-utóbb elég, mint ahogy a villanykörte izzószála is egyszer csak megadja magát.

A Helix V3-as patron szerelhető, elég csak a porlasztót

(fűtőszálat) kicserélni. Kapható mindenhol (van ahol nem Helix-nek hívják, de a V3-ból megismered), 650-800 Ft körüli árban. Többféle ellenállással lehet kapni, te maradj (legalábbis az elején) a gyári 2,4 ohmosnál.

Nálam volt hogy egy hét alatt, volt hogy egy hónap alatt ment tönkre, de az a biztos, hogyha egy-két tartalék porlasztód van hozzá. A kiégett porlasztót ne dobd ki, mert ha van benned egy kis barkácshajlam, akkor 100 Ft-ért felújíthatod, kapsz előretekert fűtőszálat pl. az ecigionline-on is. Videók szintén vannak a neten.


A folyadék megint húzós, attól függ nikotinost akarsz vagy nem.

De az erre adott válsztól függetlenül sokkal olcsóbb, ha magad kevered, olyat csinálsz, amilyet csak akarsz. Minden hozzávalót meg lehet venni az ecigionline-on.


Itt egy kis szöveg, olvasd el, mielőtt tovább kérdezel, a folyadékok a 23. oldal alján kezdődnek:

[link]

A készülékek, patronok leírása már elavult, azóta sokkal korszerűbb cuccok vannak, például a V3-as patron, ami szerelhető. De olvasd el az egészet, az aksikat is kivesézi a szöveg.


Tisztán PG alapú lötty szerintem élvezhetetlen, de a tisztán VG se jó. Valahol félúton van az igazság, ezért érdemes mind a kettőt venni és keverni, kikísérletezni, hogy melyik arány a jó neked, aztán idővel amelyik jobban fogy, abból rendelsz még. A PG-re állítólag van aki allergiás, én még nem találkoztam olyan emberrel, de egy próbát megér.

2013. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és nikotin tartalmú lötyit honnan lehet rendelni?

mert sehol sem találok...

2013. szept. 1. 18:23
 8/8 Tomi90 ***** válasza:
Az ecigionline árul. De nézd meg a maximum smoke oldalát is ( [link] ők is árulnak nikotinost.
2013. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!