Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most már az elektromos cigaret...

Most már az elektromos cigaretta is tiltott?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már tavaly is olvastam hogy tilos az árusitása:

[link]

2013. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de ez hihetetlen.
2013. júl. 5. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

mert, mi tiltott még?


Egyébként nem a fidesz tiltatta be, az egész EUban törekednek arra, hogy ne lehessen használni/hozzájutni, ami nem is meglepő, be sem volt vizsgálva mikor már mindenki azt hirdette, hogy nem is káros. Mondjuk gondolom inkább azért tiltották be, mert sok papírmunka lett volna, míg elintézik hogy az is jól meg legyen adóztatva.

2013. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A készülék, az alkatrészek és a nikotinmentes folyadék nem tiltott, megveheted legálisan bármelyik elektromos cigaretta boltban. A nikotinos folyadék a tiltott (mert gyógyszernek minősítették, de patikában nem lehet ennek ellenére kapni, mert az engedélyeztetés kb. 5 év), és azt nem lehet kapni július 1-jétől. A baj az, hogy azzal lehet leszokni/átszokni, mentes folyadékkal egy erős dohányos nem fog tudni, vagy nagyon nehezen, és nagyon kevesen.
2013. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak tiltott, de a Btk. július 1-én életbe lépett módosítása alapján a nikotinos e-cigaretták engedély nélküli gyártása és forgalmazása Magyarországon bűncselekmény lett.
2013. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a NIKOTINOS FOLYADÉK lett betiltva, nem a cigi.
2013. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja értem. Ez kb olyan, hogy "csak a benzin lett betiltva, az autó nem".
2013. júl. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!