Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék házi cigit csinálni...

Szeretnék házi cigit csinálni csak nem dohánybol. így gondoltam eddig h tekerek 1 kis lapot, a végébe teszek szürőt. De mit tegyek bele. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok amit boltban lehet venni. De nemis babérlevelet amitől elkábuulok csak simán füstöljön. Teafiltert már probáltam csak láttam a neten hogy az mérgező? Előre is köszi az ''ÉRTELMES'' válaszokat ! trollok kíméljenek :D KÖSZII
2013. aug. 6. 13:58
 1/3 GipszI válasza:
max. füvet v látnokzsáját tudok elképzelni. de kíváncsi lennék mit lehet betekerni, hátha valaki tud jobbat is :)
2013. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 g.gabor 17 válasza:
szárított mentalevél,azt raknak a mentolos cigibe,és önmagában is tök jó
2013. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szárított széna én szoktam szívni nem olyan rosz.De amúgy vegyél cigi hüvelyt azt még úgy is lehet szerezni a nem vagy 18.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!