Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt tudom, hogy a vizipipa...

Azt tudom, hogy a vizipipa nem annyira káros, mint a cigaretta, de mégis benne van, hogy csak nem annyira, tehát valamennyire igen. Tehát a kérdés, hogy mennnyi az a valamennyi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem dohányzol és vp-t szívsz, akkor érezni fogsz egy olyan 5-6 szívás után egy kis szédülést, émelygést....na az lesz az!

Egyébként a vp nikotin ügyileg is kevesebbet ad át neked, mintha cigiznél. (ezt az émelygést nemdohányzó 1 slukk cigi után érzi is)

Tehát van mindkettőben, de a vp-ben lényegesebben kevesebb.

Vannak masszívan dohányzó emberek, akik még á is gyújtanak egy cigire vízipipa tán, mert nem elég az a nikotin, ami a szervezetükbe jut.

2013. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre hiteles infót nem fogsz kapni sehol, mindenki mond valamit, de csak azt hajtogatják amit ők akarnak hallani...
2013. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel sem a dohányban, sem a szénben nincs nikotin, ezért VP függő nem leszel, aztán hogy mit szívsz, dohány, vagy kő... A kövekben szinte semmi káros nincs, a dohányban van némi káros anyag, de ez leginkább akkor érezhető csak, ha a dohány le ég, ilyenkor kerülhet kátrány a szervezetedbe, cigitől meg ugye minden szívás után...


Szóval ha kővel szívod a VP-t, akkor csak a szénből kerül valamennyi káros anyag a szervezetedbe, de ezt a víz átszűri, és a csőre is lerakódik a káros anyagok nagy része, szóval szinte semmi rossz nincs benne.

2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cigarettában egyébként a papír égésterméke is káros, ami a VP-ban szintén nem játszik.
2013. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3# ???

A dohányban nincs nikotin? :O

Mesélj még egy kicsit.

2013. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez emberfüggő..például én minap vizipipáztam(úgy hogy előtte a cigitől semmit nem éreztem) de a vp-től hányingerem lett,fájt a fejem és szédültem..viszont a melletünk ülők felválta cigiztek és pipáztakOo
2013. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A dohányban is van nikotin csak kátrány nincs. A kavicsban meg egyik sincs szóval gyakorlatilag nem is káros.
2013. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!