Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pattintós cigit hogy kell...

Pattintós cigit hogy kell használni? Mármint hogy lesz mentolos? Be kell hajlítani vagy mi?

Figyelt kérdés

Oké,nem értek hozzá,nem kell leoltani,mert pontozok. Aki segít,zöldet kap.

Szal légyszi normális válaszokat.



2013. aug. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a filter résznél amit szivsz (ahol a szivacs van- bcs nem cigizek igy nem vagyok biztos a szakszavakban) ott van két oldalt egy erősebb pont -vagy akár dudor is lehet- és ott kell összenyomni a filtert, utána lesz más ízű a cigi
2013. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván akkor csinálod jol ha hallasz egy kis katanó hangot (pattanást)
2013. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért pattintós, mert pattintani kell.

A szűrő végénél van egy kis golyócska amit el kell pattintani.

Én sem tudtam először egyébként, hogy mi van, és keresgéltem először, hogy hogy kell elpattintani, de elég gyorsan rájöttem. :)

2013. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ahol van a golyócska ott rá van rajzolva egy pötty, összenyomod és örülsz :D ha kiveszed belőle és úgy nyomod össze jó illatú lesz az ujjad is :D
2013. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha,köszönöm szépen.jól leírtátok:)
2013. aug. 14. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
azt is lehet csinálni hogy a szűrőt kitekered a papírból és úgy nyomod össze utána beveszed a szádba hasonló mint egy erős mentolos rágó bár elég drága mulatság XD
2013. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsoly Pal válasza:
79%
a filter-ben van egy kis golyocska, amit erzel ha nyomogatod. na azt korommel (nagy ujj+mutato/kozepso) , vagy korom nelkul jo erossen. Ja, szollok, hogy a mentolos sokkal karosabb mint az eredeti
2014. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%
És ha elpattintod nem nyomod szét a szűrőt is vele?:D
2015. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Nagy ujj a lábadon van, inkább hüvelykujj.

8-as: Nem. :-)

2015. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!