Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni?

Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve dohányzom.Amikor elkezdtem pár hónapig 3-4 szálat szívtam egy nap,és azt se rendszeresen,aztán ráálltam az 5-7 szálra egy nap,meg időközben elkezdtem tölteni.Ez az 5-7 szál változó,mert pl. mikor utazok egész nap 2-3 szállal elvagyok,de amikor meg meló van,vagy nagyon unatkozom 10-12 szál is elszokott menni.Mostanában szinte csak töltött cigit szívok (kék golden gate),viszont az elmúlt napokban szinte minden nap elment legalább 10 szál.Nagyon nem jó,mert már elkezdtem a kátrányt is felköhögni,futásnál hamarabb kifulladok,és egyre több pénzem megy el rá,lassan már nincs is másra.Sokszor csak megszokásból gyújtok rá,pl. reggel mindig elszívok egyet,még ha nincs is hozzá kedvem,mert már megszoktam.Amikor itthon vagyok egész nap,és unatkozom,folyton kimegyek rágyújtani,ha meg sokáig nem gyújtok rá tök ingerlékeny vagyok,belekötök mindenkibe,stb.Mit tudnék tenni?

18/F


2013. aug. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg ezt a linket [link] keress más pótcselekvést bicaj, kondi futás bármi, ha elszánt vagy menni fog, sok sikert:)) F/29
2013. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg az e-cigit. Mielőtt valami olcsó és gagyi dologba belefutnál a www.ecigiforum.com -on a fórum tagjai szívesen segítenek, ha felteszed a kérdésedet a megfelelő topicban.


Egy próbát szerintem megér, nem fog kínozni a vágy, hogy rágyújts és kevésbé káros, bent is szívhatod, nem büdös. :)


Remélem, segítettem!


22/F

2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá.
2013. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!