Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akiknek sikerült leszokni a...

Akiknek sikerült leszokni a dohányzásról hogy sikerült?

Figyelt kérdés

8éve cigizek úgy döntöttem ennek véget vetek.

Annyira kívánom sokszor a cigit muszáj elszivnom olyankor egyet.



Napi fél dobozt sokszor egy dobozt elszivok.

Ti mit csináltatok mikor megkivantatok a cigit?



2013. júl. 26. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Allan Carr könyve, plusz egy hatalmas adag akarat, valamint közeli barát mérgezéses halála.
2013. júl. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 15 évig cigiztem. Imádtam cigizni!!! Valamiért beteg lettem (nem volt köze a cigihez) beutaltak a kórházba egy vizsgálatra. Ott üldögéltem és nézegettem a betegeket....kiszolgáltatottnak éreztem magam :( Elhatároztam, hogy 15 évet adtam ennek a csodás érzésnek. Voltam vagány, lázadó, bulis.....nem akarok MAGAM MIATT (cigizés miatt) kiszolgáltatott lenni!!!! Tehát azzal nyugtattam magam, hogy 15 évig csináltam, most befejezem, mert öregszem és más baj egyébként is előjöhet.

A kivitelezést elterveztem. A melóban mindenki cigizik. Együtt mentünk ki ökörködni cigi közben. Elhatároztam, hogy minden KÉSŐ DÉLUTÁN meg fogom magam jutalmazni egy szál cigivel. Egész nap arra gondoltam, hogy ha hazaérek milyen klassz lesz. Így ment ez 2 hónapig kb. Meló után egy jó kávé és cigi...lassan, otthon. Azután egyik nap a kapkodásban elmaradt. Másnap megvolt. Utána megint elfelejtettem....és rájöttem, hogy már csak szívom, nem is olyan jó. Ennyi volt. Már nem érdekel.

2013. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az első legfontosabb dolog, hogy erős elhatározásod legyen, a második, hogy legyen bíztatásod is, esetemben Allan Carr hangoskönyve. Töltsd le, nagyon eredményes. 11 hónapja nem dohányzom, egyik napról a másikra tettem le napi 15 szálat.
2013. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eros akaratero es menni fog.En is leakarom tenni a cigit csak sajna eddig mindig elbuktam,remelem azert sikerul valamikor.Jo volt olvasni a kommenteket.
2013. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztus 1. rakom le 18 év után.

2013. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!