Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Július elsején leraktam a...

Gaara1114 kérdése:

Július elsején leraktam a cigit (egyből), kb.2 hete jelentkezett nálam a depresszió (nincs olykor-olykor életkedvem, néha rám jön egyfajta pánikrohamféle és még aludni sincsen kedvem. Ez kb. nálatok meddig tartott aki már átélte ezt a moratóriumot?

Figyelt kérdés
Ez kb. nálatok meddig tartott aki már átélte ezt a moratóriumot?
2013. aug. 23. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

moratórium? ...?


nekem egy hónap volt a nagyon nehéz, a második már könnyebb, és most a harmadikban már nagyon jól elvagyok nélküle

2013. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
május végén raktam le egyböl én is.voltak hullám völgyek nekem is,de elmultak.a gondolatot eltereltem elfoglaltam magam.kitartás
2013. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Január végén hagytam abba, de nem lettem depressziós. Sőt, sokkal jobb lett a hangulatom.
2013. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A moratórium az halasztást, felfüggesztést jelent (például mint a téli kilakoltatási moratórium), de nem igazán tudom, hogy a depresszió mit függeszt fel. Ennyi idő elteltével nem hinném, hogy a cigaretta elhagyása okozhatta a depressziós tüneteket. Egy sokk, vagy stresszhelyzet, zárkózott életmód, helytelen táplálkozás is előidézheti. Mindenkinél más a gyógymód. Van, aki elmegy az orvoshoz és szedi a xanaxot, amit felírt. Van, aki kivesz két hét szabadságot és elutazik. Van, aki túrázni kezd és sok gyümölcsöt eszik. Ha családi problémák vannak, azok elől nehezebb elszökni. De valamilyen megoldás mindig van.
2013. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!