Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félek kipróbálni a cigit,...

Félek kipróbálni a cigit, lehet tőle bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Holnap este lógnánk haverokkal egy kicsit, és mindenki cigizett már, csak én nem. Mondták, hogy majd kipróbálom holnap.. Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen, de nem tudom, ki merjem-e próbálni.. lehet elsőre valami bajom tőle?
2013. aug. 24. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne próbáld ki.Én egyszer próbáltam ki,5 éve.Azóta minden nap kipróbálom!
2013. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mert amúgy kíváncsi lennék rá, csak félek tőle.

Amúgy tavaly kipróbáltam a vizipipát is..

2013. aug. 24. 15:12
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan már, nem lesz tőle semmi bajod. Elégítsd ki a kíváncsiságod nyugodtan. :D Csak aztán ne szokj rá.
2013. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
93%
elsőre nembiztos hogy rászoksz, de nornálisan szívj bele.;)
2013. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rászokni, és pénzem se lenne most rá:D

Tesóm eddig 2 cigitt szívott el, és mindkét alkalommal hányt tőle. :O Azóta egyet se kért.. :D

2013. aug. 24. 15:18
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki kipróbálással kezdi. Aztán 3 hónapon belül, épp, hogy elég a napi egy csomag ( legolcsóbb cigi 740/doboz), 3 a rengeteg egészségügyi probléma, amit okoz. Bátor gyerek kipróbálja, ha beledöglik is...
2013. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, hogy kell normálisan beleszívni.. :D
2013. aug. 24. 15:19
 8/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon káros, és nem is szeretnék rászokni(tudom, ez nem tervezésszerűen megy), de annyira nem szeretem az ilyen dolgokat, csak ez most érdekel.:D

Én vagyok az egyetlen a haverok közül, aki nem iszik soha alkoholt.. (17/L)

2013. aug. 24. 15:20
 9/21 anonim ***** válasza:

próbáld mindent szabad(persze a kemény drogokat nem mert egy alkalom után is rászoksz),csak tarts mértéket ha tetszik is. amúgy meg ha életed első szála lesz,károsabb Budapesten bicajozni egyet,tehát semmi bajod nem lesz.

ui:elsőre nagyon sz*r lesz :)

2013. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd a fenébe, csak büdös lesz tőle a szád. És ha szippantgatsz, előbb vagy utóbb, de rászoksz. Drága mulatság.
2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!