Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg igaz az hogy a gyengéb...

Tényleg igaz az hogy a gyengébb cigik károsabbak?

Figyelt kérdés
Én pl fehér Dunhill-t szívok, és egyszer mondta nekem valaki hogy a gyengébb cigik károsabbak, mivel jobban le lehet tüdőzni. Ez tényleg igaz?

2013. aug. 25. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hagyj fel a dohányzással, jobban jársz úgy, és ilyen hülye kérdést sem kell feltenned.
2013. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, igaz. A gyengébb cigarettából óhatatlanul mélyebbeket szív az ember, ezért a szűrőből leváló szemcsék mélyen a hörgőkbe kerülnek, ott gyulladást válthatnak ki vagy rákot.
2013. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Majd én egyedül hadd döntsem már hogy kell-e cigi vagy nem. Tudom hogy káros minden formájában de vállalom. A kérdéssel meg nem tudom hogy mi a bajod.


2. válaszoló: Kösz szépen a választ! De mondjuk én kb. elszívok két hetente egy doboz fehér Dunhillt, és akkor ha én áttérnék mondjuk kék multira akkor az nem lenne annyira káros? Mert abban meg több %-ban van káros anyag, nem?:D

2013. aug. 26. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Semmivel sem károsabb. A szűrőből leváló darabkák, Istenem, hogy lehet ekkora marha valaki..???

És nem azért gyengébb, mert ilyen meg olyan kémiai anyagokat adnak hozzá, csak tovább áztatják (kezelik) a dohányt.

Az meg hogy milyen mélyre szívod az csak tőled függ.

2013. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobban fermentálják a dohányt vagy mi és több kémiai vegyszer van benne, nem beszélve arról h ha gyenge akkor többet is szívsz :D

Akkor mér inkább vékony pallmallt szívj és tépd ketté a szűrőt ahol be van perforálva, erős nem lesz, de erősebb mint a 0,0000000001 :D

2013. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A szűrőből leváló darabkák, Istenem, hogy lehet ekkora marha valaki..???"


15 évig dolgoztam az egyik dohánygyárnak, hidd el tudom miről beszélek.

2013. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel agyon van vegyszerezve, illetve az apróbb kátránydarabok jobban beleülnek a hörgőkbe, meg még jobban is tüdőzi az ember, meg többet is szív belőle. Fehér cigik hegyilevegők, pénzkidobás. Vagy normálisan cigizz, vagy sehogy.
2013. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!