Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszeri alkalommal milyen...

Egyszeri alkalommal milyen hatásai vannak a fűnek? Egyszeri alkalomról van szó!

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 04:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyen egyszeri sem!

Utanna lesz egy masodik aztan harmadik es igy tovabb.

Szerintem megvagy nelkule is !

18/F

2013. aug. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 sativus ***** válasza:

1# te se szívtál még mi ?

Valószínűleg először rosszul fogod magad érezni a szíved el kezd gyorsulni (igazából nem de te ezt úgy érzed) hányinger stb ha sokat szívsz vagy iszol rá akkor hányni is fogsz

2013. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És hosszú távra van valami hatása?

Köszönöm a válaszokat ment a zöld!;)

2013. aug. 27. 16:48
 4/15 sativus ***** válasza:
Nincsen igazából max annyi , hogy másnap fáradt leszel..
2013. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Embere válogatja: volt aki állítása szerint semmit sem érzett, és volt aki bepánikolt, alig bírt hazamenni. Volt aki az elsőre azt mondta, ez nem az én világom, és volt aki azt, hogy még, még, még!
2013. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én elsőre nem éreztem kb semmit mer nem tudtam h mit várjak utána meg kiváncsi voltam h milyen úgyhogy már 1 éve szívok

(fél éve keményebben)

2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én legelőször csak nevettem, nagyon jó volt a kedvem, de tényleg mindenen csak nevettem... Majd utána rohadtul fájt a hasam, de ez csak kb. fél óráig tartott, aztán még szívtam, az után már hasfájás sem volt. Másnap meg folytatódott ugyan úgy az életem, mint máskor. (Eddig kb. 4-5x füveztem).
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Ment a zöld
2013. aug. 28. 04:56
 9/15 anonim ***** válasza:

erre igazából nem lehet válaszolni, függ a minõségtõl is, meg a te alap hangulatodtól, mennyiségtõl, én az elsõnêl egybõl szerelmes lettem a fûbe, igaz nem nagyon tudtam koncentrálni a többiek szövegelésére, de egy kis goára olyat táncoltam, mint még soha:D

másnap mutattak róla videót, amin csukott szemmel csigalassan mozgatom a kezeimet XD sajnos idõvel ellaposodik a hatás, és már nem csinál ilyen hülyeségeket egy gyakorlott füvezõ...

2013. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Megbolondulhatsz, legalább is provokálhat olyan zónákat az agyban amik-ha van hajlam mondjuk skizofréniára- hajlamosíthatnak elmebetegségek kialakulására.Én egyszer próbáltam ki.Azt hittem megőrülök.Hallucináltam,rémálmaim voltak és azokra a napokra nem is emlékszem.
2013. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!