Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek egy hónap füvezés...

Szerintetek egy hónap füvezés napi fél gramm mekkora kárt tesz a szervezetben, agyban?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból.
2013. aug. 27. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmi komolyat! Valaki éveken keresztül minden este elpippant ennyit, és még csak rajtuk sem látod a butulást!
2013. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sativus ***** válasza:
100%
napi fél g az nem olyan sok de felhalmozódik egy idő után nem fogsz konkrétan elbutulni csak azt veszed észre pl mindenkit tegezel, lazább vagy stb
2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Laposabb lesz a pénztárcád, és az ismerőseid sápadtnak és vékonyabbnak látnak majd, de kedvesnek és kicsit langyosan-butuskának fognak tartani.
2013. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadban nem teszel vele komoly kárt, de ezt a pénztárcád érezné meg a legjobban. Gondolj bele, 1g kb. 2500 FT, és a fél gramm az 1250 FT, szóval ha dolgozol, akkor a fizetésed fele is elmehet erre, persze csak ha nem termeszted magadnak..
2013. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max. egy kicsit ellustulsz, nem leszel olyan pörgős mint előtte, de az agyban nem tesz kárt, nem leszel tőle butább.
2013. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
én évekig szívtam, mostanra skizo és pánikbetegségben szenvedek, irigylem azokat akik anélkül szívhatnak, hogy egy paranoid, dühöngõ, rettegõ idegbeteggé változnának... de sajnos sosem tudhatod mikor nyitsz ki egy olyan ajtót az agyadban, amit aztán már sosem tudsz tökéletesen visszazárni, szomorú, hogy az olyan füvezõk, akik nem ismernek személyesen ilyen embert, sosem hiszik el, hogy elfajúlhat ez a dolog... én is ilyen voltam...
2013. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!