Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó fiatalok! Milyen...

Dohányzó fiatalok! Milyen hatással vannak rátok a Nemzeti Dohányboltok?

Figyelt kérdés

Nem kérek életvezetési tanácsokat, és kérlek ne spameljétek tele a kérdést "Sose dohányoztam" szintű válaszokkal.


A kérdés a dohányzó fiataloknak szól.


2013. szept. 9. 22:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha látok egyet. elkap a röhögés.Sajnálom a bent senyvedő eladót. Se lát, se hall nagy magányában.

Egy oltári nagy baromságnak tartom. A gyerekeket nevelni kell, nem elzárni attól, ami netán káros nekik.

2013. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába nézik szexshopnak a külföldiek.
2013. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Büdös, fülledt, sötét. Mint egy vallató terem. K**va messze vannak a cigik meg minden aki kicsit rosszabul lát már kérdezősködhet h mi hol van. És itt megy a pöffeszkedés és juhu megvédjük a kiskorúakat...miaf***???? 18 év alatti be sem teheti a lábát egy dohányboltba, plusz a személyijét is elkérik. Nem nevelni kell őket. hanem nem kell kiszolgálni. Személyit elkérni és szabályokat hozni lehet egyébként is nem??? Minek hozzá dohányboltot nyitni és egy csomó embert anyagilag csődbe vinni??? pff... a képmutatás legteteje!
2013. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Tomi90 ***** válasza:
100%

Szerintem semmilyen hatással sincs. A médiában mindig megy a szövegelés, hogy nem adják el fiatalkorúnak a cigit, mégis azt látom, hogy ugyanúgy szívják, mint eddig :D Azt elfelejtik megemlíteni, hogy sokan 15 évesen már 20-23-nak is kinéznek... Nagy baromságnak tartom az egészet. A szülő nem mehet be a gyerekkel a boltba, de elszívni a gyerek mellett fogja, gyakran a kocsiban, lakásban is. Ez nem érdekel senkit, pedig ez sokkal nagyobb baj, minthogy a gyerek jelentében veszi meg.


Engem annyiban érint a dolog, hogy messzebb kell menni, cigiért, mint előtte, de nem sokkal. Na meg persze a megemelt cigiár :(

2013. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
85%
Tiszafüreden (vagy már nem is tudom hol) sokan cigiztek az egyik isolában és ez a igazgató fülébe jutott ezért akit meglátott hogy cigizett az elég nagy bajba került a suli környékén volt egy csomó hely ahol nem látta senki hogy mit csinálnak ( oda szoktak menni azok a gyerekek akik cigiznek)ezért az iskola elköltözött csak az a baki hogy a suli mellett is volt egy dohánybolt meg a suli mögött is. Ezen csak nevetni lehet.
2013. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
89%
Túl sok gondot nem jelent 14L vagyok simán kiadják az összes dohányboltban nagyon sokszor voltam már bent csak 2 helyen kértek személyit.
2013. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 sativus ***** válasza:
100%

Nem nagy cucc a legtöbb helyen pont leszarják ,hogy hány éves vagy... amúgy az ismerősömnek van egy dohányboltja és mindig onnan veszem de a legtöbb dohányzó ismerősöm is valamilyen ismerősén keresztül veszi vagy feketén

16/F

2013. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

21 vagyok, de soroljatok be fiatalnak, mert rendre mindenki 14-nek gondol. többnyire pechem van és mindig ki akarnak kergetni a boltból, ezért már jó előre lengetnem kell a személyimet, már az ajtóban.

rám annyi hatással van, hogy munkakereséskor hát ilyen helyekre is jelentkeztem. elítélem ezt az egész maffiaügyletet, viszont valamiből nekem is kell ennem, szóval... de nem ott dolgozom.

na meg annyi, hogy ilyen árak mellett inkább azon töröm a fejem, hogyan szerezhetnék olcsóbban feketén bármit. :/ és lehet, az is lesz belőle még a végén.

2013. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Én még sosem voltam bent, haverommal vetetem.
2013. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Borzasztónak találom!!! A szomszédomnak fel kell hozni a 3 pici gyereket 4 és 1,5 éves ikreit,azért hogy csak a kaputól kb 5 méterre lévő dohányboltba betudjon menni cigiért,röhej,persze nem azért vagyok mérges,hogy nekem kell vigyázni a gyerekre,hanem azért mert nem léphetnek be gyerekkel és ki sem vihetik az ajtón kívül a dohány termékeket!! Ár emelésről meg inkább ne is beszéljünk,töltöm a cigit,de még így is sokba kerül nagyon!!
2013. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!