Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a SZÁMBÓL a cigiszagot?

Figyelt kérdés
rágó szart sem ér áthatol rajta a szag:SSS

2013. szept. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát... Vagy leszoksz a cigiről, vagy együtt fogsz ezzel a dologgal élni, ez ellen nagyon nem tudsz mit csinálni. Persze most nem azt mondom, hogy szokjál le, mert minden más bajod lesz később, de tényleg csak ez az egy módszer van arra, hogy ne legyen a szád cigiszagú.
2013. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a sötétkék airwaves tuti jó,az még az orrodat is kidugítja,olyan erős!
2013. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én leszokott nemdohányosként állíthatom, hogy nincs rá semmi megoldás még az imént említett rágó sem... barátnőm mai napig dohányzik, és azt bizony semmivel nem lehet elnyomni...maximum ti nem érzitek magatokon a rágótól mert érzéketlenek az ízlelőbimbóitok...
2013. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,lehet,hogy csak már én nem érzem sokszor magamon. De a rágók közül az a legjobb,de a gumicukor is valamire jó.
2013. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
A csoki egybol kiszedi a szagot! Tuti tipp 4 éve ezt csináom
2013. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Fahéjat rágcsálni... a rudat.
2013. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!