Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizetek? Mióta? Miért?...

Az a csaj kérdése:

Cigizetek? Mióta? Miért? Leakartok szokni? Hány évesen kezted /probáltad ki? és kivel?

Figyelt kérdés
kérlek vállaszoljatok

2013. szept. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyáron szívtam el az első szál cigimet. Azóta se gyújtottam rá. Egy barátnőmmel (alkalmanként cigizik, ha megkínálják, de ez kb. 5-8 havonta 1 szál) és egy közös ismerősünkkel. (ő rendszeresen)

18l

2013. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

3 éve.

Nem tudom, szeretek dohányozni.

Nem.

15 éves voltam, barátaimmal

2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cigizek. 14 éves korom óta. A rossz kedv enyhítésére, a hangulat fokozására szolgál számomra.


14 évesen próbáltam ki először, egy bulin. Már akkor is "depizgettem", de annyira nem merültem el a dologba, hogy szükségem is legyen rá, így egyeltalán nem tetszett.


Hogy őszinte legyek, nem akarok leszokni. A cigizés azoknak a kevés dolgoknak az egyike, amiket élvezek.

A cigi szagon kívül semmiféle negatívumot nem vettem eddig észre magamon, és eddigi tapasztalataim alapján a függőségem kontrollálható, bár tudom, ez valószínűleg nem így van, és sokan megbuknak azzal, hogy ezt mondják maguknak.

2013. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem el rendszeresen, mikor nagyapám meghalt, akkor úgy éreztem rá kell gyújtanom(nem a helyzetet hibáztatom, én döntésem csak fontos része egésznek) Kimentem erkélyre elszívtam a cigi 1 számra. Azóta mindennap ezt teszem. Se többet, se kevesebbet. Szerintem nem a cigire szoktam rá, hanem erre az egészre ...


Tudom hogy le kéne "szokni" de nem akarok, mert kell nekem. Ha családom lesz, vagy komoly kapcsolatom, gond nélkül leteszem(családi gén). Addig meg elvagyok vele.Egyébként úgy 14 évesen próbáltam ki.


18/F

2013. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen

ha összeszámolom kb 1-1,5 éve

Egyszer letettem 4 hónapra, majd családi botrány miatt egymás után elszívtam 5 szálat, azóta is....

14,5

egyedül :)

2013. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

igen

1éve

nem tudom xD

nem

14

2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!