Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most rá vagyok szokva a...

Most rá vagyok szokva a cigire vagy nem?

Figyelt kérdés
Az van,hogy csak akkor szívom mikor épp elkap a gondolat nem kényszeresen hanem mikor kedvem van azaz épp arra gondolok úgy van,hogy 1 hétig nem szívom utána eszembe jut és napi 1-2 szál utána egy ideig megint szünet utána megint párszál de egyhuzamba nem cigarettázok! lassan fél éve! Ez mit jelent nem tudok rászokni?
2013. szept. 24. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A cigire 2 évnél kevesebb idő alatt nem leht rászokni. Ez bizonyítot orvosi tény. Ez persze elhúzódhat ha az illető nagyon keveset dohányzik mint pl te.

Ha rászoksz és nemcigizel egy ideig akkor ideges leszel, hiányérzeted van ami zavaró, erős mintha valami idegesítene. Én 6 éve dohányzom nekem pl gyomoridegem van ha 6-8 órán át nem tudok rágyújtani. Nem vagyok láncdohányos simán kibírok 2 órát cigi nélkül. de hosszabb idő után már nagyon irritáló érzés. ne szokj rá

2013. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem kényszerből gyújtasz rá akkor még nem vagy rászokva szertartás miatt gyújtasz rá. F/29
2013. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!