Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Mikor szívtad el...

Dohányosok! Mikor szívtad el az első szálat? Miért szoktál rá? Lebuktál vele egyszer is?

Figyelt kérdés
Egyébként. 16 vagyok és egy éve cigizek. Haverom rábeszélt és tetszett de már csak úgy jön hogy ha a barátaimmal vagyok mindig rágyujtunk. Szeretem és megnyugtat :)
2013. szept. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

17 évesen szívtam az első szálat, buktam is le vele, de igazából nem szoktam rá sosem.

Azóta sem értem hogyan lehet rászokni.

2013. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
En nem dohanyzok.! Nem is banom , nem ferne bele az eletmodomba.! Ha aktiv sportoloi eletet elsz , akkor nem ajanlott . Ezert irok neked az egyik legjobb baratnomrol . Akirol tudom , hogy dohanyzik. O hetente csak 1-2 sziv el , de ez szerintem eppen eleg , hogy egy ido utan .szetroncsolja a tudod.o azert szokott ra mert rengeteg problemaja volt es ez megnyugtatta , aztan meg ugye csaladi hatter /cigi,pia/
2013. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért " nyugtat meg " mert elvonja az agyadtól az oxigént...
2013. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első szálat 14 évesen (kb.), De intenzíven csak 19 éves koromtól. Miért? Nyugtat, a többit nem mondom, mert úgyis le leszek hurrogva. Nem buktam le, elmondtam. Jól fogadták.
2013. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13-14 évesen. Akkor egyedül szívtam. Totál egyedül. Senki sem tudta. Nem buktam le.
2013. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első szálat 14 évesen, előtte csak másokéba szívtam bele. Utána cigiztem még egy darabig, aztán lebuktam, abbahagytam, újrakezdtem. Szóval úgy 15 éves korom óta dohányzom rendszeresen. És minimum ezerszer buktam le, na nem szívás közben, csak mondjuk megtalálták a dobozt, vagy megérezték a szagot.
2013. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 11-12 egyedül aztán pár haverral most nem szoktam pedig sokat kínálnak sose szerettem igazán nem is szoktam rá mert olyan rohadt büdös amúgy nem buktam le soha még úgy se hogy kimente 2őt szívtam visszajötzem és nem vették észre
2014. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!