Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek milyen kortól...

Szerintetek milyen kortól elfogadható?

Figyelt kérdés

Már egyszer ott tartottam hogy a kezembe vettem egy cigit és már majdnem meggyújtottam ,de nem bírtam. Szerintetek 14L normális ha cigizik ,vagy az még elítélendő? Nagyon szeretném kiprobálni és csak kérdezem ,hogy szerintetek 14 gáz? Béna kommentektől kíméljetek ez egy komoly kérdés!

14L


2013. szept. 29. 15:16
 1/5 anonim válasza:

A dohányzás nem olyan mint a szex. Nem kortól függ az elítélés mert magában rossz dolog mivel káros.

Soha nem szóltam le senkit hogy dohányzik mivel nem érdekelt. Csak anyát piszkálom hátha lerakja végre mert már undorító az ahogy köhög.Kétlem hogy meg tudlak győzni de szépen kérlek hogy hagyd azt a bűzrudat.

Barátnők miatt pedig végképp ne kezd el. Egyik ismerősöm is veled egy idős és már rá szokott de nagyon komolyan.

Csak szánni tudom...

2013. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még sosem cigiztél, hát próbáld ki !


Rádjön a hányinger, elkap a köhögőgörcs, ömlik a könny a szemedből.


Ezek után nem akarsz majd többé cigizni :D

2013. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Az előzővel értek egyet, próbáld ki. Miért ne? Én oviban próbáltam ki először. Viszont nem lesznek olyan tüneteid, amiket az előző leírt..


Szóval persze, próbáld ki. Egyébként elítélendő, ha valaki dohányzik 18 éves kora előtt. Nem az ha kipróbálja, mindannyian kipróbáltuk. 18 évesen dönthetsz arról, hogy milyen egészségkárosító dolgokkal élsz.


Próbáld ki, de 18 alatt én elítélem azokat akik cigiznek.

2013. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cigi - ciki. 60 év fölött még elmegy, de aki annál később...
2013. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 alatt azért ne. De A te dolgod, csak kipróbálásért ne vegyél egész dobozt, inkább szerezz valahonnan, mert utána, lehet az egész a kukában landol, és kidobtál 750-900ft-ot :D
2013. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!