Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ha nem leszokni...

Szerintetek ha nem leszokni akarok hanem teljes mértékben helyettesíteni a dohányzást jó lenne ez az elektromos cigaretta készlet?

Figyelt kérdés
Barna sophiane-t szívok vagy más erősebb cigiket 0.8 as nikotintartalmúakat főleg ez a szett helyettesítheti a cigit számomra [link]

2013. szept. 30. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokaknak bevált, nekem nem, pedig én "hegyi levegőt" szívok, 0.1-0.2-t. Nekem nem segített az e-cigi. Ráadásul folyamatosan féltem tőle, hogy a patroncserénél, vagy ha vízszintes felett van, nehogy olyan mennyiségű nikotin jusson belém, ami halálos vagy mérgező, mert arra külön figyelmeztettek, hogy lehetőleg úgy szívjuk, hogy vízintes feletti szöget ne zárjon be.


patron cserénél meg rosszul voltam, alig mertem megfogni, nehogy töményen szívódjon fel. Gumikesztyűben cseréltem patront. Aztán inkább hagytam a fenébe.

2013. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél sima ciginek látszó e-cigit. A többségük alig gőzöl, állandóan lemerül, folyik, stb. Sokan ilyet vesznek kezdetnek, aztán nem csoda, hogy nem válik be. Amit ajánlani tudok kezdő szettnek: Ego-T akku + Helix V3 vagy Mini Nova porlasztó.
2013. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!