Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szénszűrős hüvelyek?

Balanus_concavus kérdése:

Szénszűrős hüvelyek?

Figyelt kérdés
Szofi, Viceroy, Primus multifilter, Silverado... ezeken kívül létezik még trafikban kapható szénszűrős hüvely?

2013. okt. 4. 22:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Adalék: A silveradon kívül kipróbáltam a felsorolt 3 hüvelyt, a viceroy nekem túl ízetlen és gyenge volt, a primus ellenben túl erős. A szofi eddig bevált, viszont a legutolsó doboznál az összes hüvelynél levált egy picit a filterről a papír. Csak pár mm, de elég kellemetlen, hogy mindkét oldalon füstöl a cigaretta... Vélemények,tapasztalatok?
2013. okt. 4. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kék Sophit használok,eddig nem volt vele bajom,de láttam egy ismerősömnél már Multifilter hüvelyt is. Sajnos nem kérdeztem meg pontosan hol vette,valahol Pesten,de én azóta sem találtam még sehol.
2013. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!