Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kérdésem a következő lenne:hol...

Wáhr Zoltán kérdése:

Kérdésem a következő lenne:hol tudnék venni (nem gagyi), használható elektromos cigarettatöltő gépet, és kb. mennyibe kerülne így egy doboz cigaretta?

Figyelt kérdés

Mai nap megkínáltak cigarettával, és nagyon ízlett! Mikor rákérdeztem milyen cigaretta, azt a választ kaptam, otthon töltött, mert így olcsóbb!

Kérdésem a következő lenne:hol tudnék venni (nem gagyi), használható elektromos cigarettatöltő gépet, és kb. mennyibe kerülne így egy doboz cigaretta?

Tudom hogy széles a "skála", de legalább hozzávetőlegesen jó lenne tudni, érdemes-e foglalkoznom vele!



2013. okt. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy elektromos legyen? Nézz videókat youtube on a sima töltőről, ami ugyanúgy tölt cigit csak neked kell valami kart hátrahúzni.
2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert ahogy néztem sokkal egyszerűbb vele cigarettát tölteni!
2013. okt. 18. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet de a hagyományos változatból kisebb valószínűséggel fogsz ki gagyit. De én csak ajánlottam.
2013. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!