Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de az valahogy más, mint ez a helyzet. Na szóval : Nyár elején megbeszéltük egyik barátnőmmel, hogy kipróbáljuk a cigit. Tök jót nevettünk, mert elég bénák voltunk. Én itthon anyának egyből elmondtam, mert mindent megbeszélünk. Kértem egy szálat, hogy had próbáljam ki az övét is ... Az se fogott meg. Ő elmondta faternak, akitől jött a fejmosás, hogy át kell gondolni, hogy egészségügyileg és anyagilag megéri-e. Ha 18 leszek nem fognak szólni érte... stb. (Egyébként mind a ketten nagy cigisek) Nem is próbálkoztam vele többet, de kezdődött a suli. Körülöttem többen rászoktak a nyáron, és gyakran elmegyünk csavarogni egyet. Ahol sajnos sikeresen ráálltam én is. Elakarom mondani, mert nem jó titkolózni, és kicsit félek is talán, hogy lebukok... De nem akarom a sok közhelyet hallgatni, amikkel amúgy is tisztában vagyok... Elkövettem azt a hibát, amit ők is 15 évesen... Hogy mondjam el?

Köszi a válaszokat előre.!


2013. okt. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy én tettem.

Tudtam mekkora lecseszést kapok, de megérdemeltem.

Odaálltam anyum elé, és elmondtam neki, hogy cigizek, és sajnálom ha emiatt csalódott, én sem így terveztem, de ez tényleg úgy van ahogy mondják.. túl könnyű rászokni. Tisztában vagyok vele milyen káros, de pontosan tudja ő is, hogy az én életem, ha tönkreteszem, az én dolgom... arról nem beszélve, hogy ő is dohányzik.

Bólintott rá, kaptam egy fejmosást, majd a kezembe nyomott egy dobozzal. Ennyi. :)

15/L

2013. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz ha lerakod ettől független elmondhatod nekik.
2013. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 1- hé, ez nem igazság, kapsz ingyen cigit otthon !! :D

Nekem is elférne, de én saját pénzből kell vegyem.

2013. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi a gyors válaszokat!

ma 17:42 ! Anyud előtt is rágyújtasz?

2013. okt. 20. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Előtte nem szoktam, mert szemrehányóan nézne, félre vonulok és úgy. De amúgy nem lenne baja vele.

17:42-es voltam

2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!