Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 évesen havonta 1 szál,...

13 évesen havonta 1 szál, lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
Am lehet csak 3 havonta 1. :) 13/L
2013. okt. 23. 11:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Útolsó szívemböl szoltál kár hogy itt drága a fű de hát ez van Hollandia 4ever :DD
2013. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Biztos h nem megyek addig h drogozzak.
2013. okt. 26. 12:50
 33/37 anonim ***** válasza:

na figyi. a drogoknak van 2 csoportositasi modszere (azaz van tobb is, de ezeket illik tudni). az egyik, hogy legalisak-e vagy sem. a masik, hogy kemeny- vagy konnyudrogokrol beszelunk.

konnyudrognak minosul pl az alkohol, a marihuana, a NIKOTIN, sot, a cukor is. attol, hogy van koztuk, ami legalis, ugyanugy drognak szamit mindegyik. csak azt ugy csunya kimondani a hetkoznapokban, hogy lyukasoraban kimentem a kavezoba drogozni.

ugyhogy ne gyere nekem azzal, hogy odaig nem mesz el, hogy drogozni kezdj, mert elkezdted, WAHAHAHA. latod, es valtozott barmi? kevesbe ertekes lettel? bantottal valakit?

ugye.

2013. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Évi 1-2 szálat elszívni most komolyan, mi értelme van? :D Kb. annyi, mint belekezdeni egy jó szexbe, de nem fejezni be. de most tényleg :D volt egy nagy szerelmem, ő mondta, hogy alkalmanként dohányozni annyi értelme van mint fact félig kiverni.
2013. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
jó akkor drogozok eszek cukrot b*zdm*g
2013. okt. 26. 18:36
 36/37 anonim ***** válasza:
Sztem ő nem a cukorra gondolt.... Juj kis drogos vagy ezek szerint :-D eggyik haveromnak annya vesz a füvet hogy ne keveredjen a srác bajba xD én meg itt szopok hogy nincs diller :DD (IGEN van ilyen is xD de legalább ha bármi történik tud anyujához fordulni ;)
2013. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag igen, kis mocskosszaju.
2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!