Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor múlik el Herbal cigi...

Mikor múlik el Herbal cigi hatása?

Figyelt kérdés
1 hete kipróbáltam hülye eszemmel, kórházban is jártam mellkasi fájdalom miatt, azt hittem, hogy infarktust kapok, kaptam infúziót, mellkasi fájdalom megszűnt, de viszont ez a rossz közérzet nem, olyan érzés mintha csak álmodnék mindent, és nem én irányítanék :( vettek vért is, vizelet mintát is, szervezetemből kiürült a drog

2013. okt. 23. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ki akarsz próbálni valamilyen kábítószert, ne a legolcsóbb szeméttel tedd, amúgy a leírásod hasonlít az én betegségemre:

[link]


Ha ez lenne a bajod, azt nem a "Herbal" okozta, hanem eleve volt rá hajlamod, de a pszichoaktív drogok tény, hogy előhozhatnak mentális betegségeket amikre eleve van hajlamod.

Ha ez lenne a bajod, akkor meg kell vele tanulnod együtt élni.

de lehet csak simán pánikolós vagy.

Én már évek óta aktív marihuánafogyasztó voltam mikor előjött nálam ez a gubanc, aztán évekig "egészséges" életmódot folytattam, kb 2 éve vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhetek magamnak 2-3 havonta holland utat és azóta szívok újra, viszont ott tudod, hogy mit vásárolsz, nem úgy mint itthon, ahol bármilyen szemetet beletehetnek, amitől akármi bajod lehet...

2013. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is ezt érzem, amit belinkeltél, soha többé nem próbálok ki ilyen moslék anyagot, sőtt semmit, és igen, depressziós vagyok, és gyakran megesik, hogy pánikrohamok törnek rám, de szerencsére lassan enyhül ez a rossz érzés, főleg estére :) köszönöm a választ!!
2013. okt. 23. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
én soha senkinek nem tanácsolnám, hogy soha ne próbáljon ki semmilyen anyagot, sőt, néhánynak a kipróbálását még kötelezővé is tenném mindenki számára, de tény, hogy ha eleve gyenge a jellemed(ezt most nem sértésnek szánom) akkor nem szabad játszani, és olyan ajtókat kinyitni különböző anyagokkal az elmédben, amiket aztán már soha nem tudsz becsukni, vagy csak évek munkájával. Csak kevés olyan ember van, aki annyi hülyeség után sem golyózik be, mint amiken én szándékosan átvezettem magamat. Persze ez régen volt, mostanra már csak fű, és azt is csak ott, ahol szabad, és van minősége.
2013. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt sértő amit írtál, teljesen igazad van, lehet, hogy legközelebb nem úszom meg ennyivel, szóval nem szeretném tönkrevágni az életem nem szeretném az életem leélni elmegyógyintézetben vagy esetleg infarktusba idő előtt meghalni :)
2013. okt. 23. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
DE miért ien Herbal szart szívtál??? Rendes zöldet kell az a jó ;) (Bob Marley tudta is hogy mi az jó ) De am én is asztmondom hogy ne probáld ki újra ha ien gondjaid vannak !(de én azé tolom :DD )
2013. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenki szervezete más és más.Ezért bármilyen szer kipróbálása oroszrulett!Drogfüggőkkel foglalkozok ,sajnos látom milyen gyorsan bele lehet csúszni és látom milyen nehéz kimászni.Én senkinek nem ajánlom a kipróbálást,keressetek más örömforrást!!
2013. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már jó ideje elmúlt ez az érzés :)


Soha többet nem szívnék ilyen mocskot, ahogy semmilyen más fajta drogot sem!

2013. nov. 19. 09:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Bob M. tényleg tudta mi a jó és be is nyelt annyi füstöt, hogy meg is halt rákban...
2013. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem attól halt meg...
2013. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 netudmeg1997 válasza:
Én csak annyit mondok erre hogy a bio a legjobb de tudni kell h mit mikor kell csinálni nem szabad elszárnyalnod töle tudni kell h ha rád jön a pánik mt kell csinálni és nem lesz semmi bajod. Inkább amugy szivj nrmalt nem a legeröseb van erös meg gyenge fajtája, én is arra szoktam most rá inkább mint bio mostanság, de bio tol amugy nem álsz be csak ugy érzia szervezeted mintha beáltál volna pedig nem csak olyan vegyszer van benne ami nem ismer a szervezeted és furcsa jeleket ad neked
2014. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!