Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki először szív egy kevés...

Aki először szív egy kevés marihuanát vagy herbált dohánnyal összekeverve abba meghalhat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Marihuánától kizárt, ha csak nincs valami allergiája rá de ilyenről még nem hallottam, herbáltól se hinném max egy jó detoxi, habár ki tudja...
2013. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Marihuána fogyasztástól még sosem halt meg senki, legyen az bármekkora mennyiség is. Az utcán "herbál" néven futó dolog pedig egy növényi törmelékre spriccelt szintetikus kísérleti vegyületek (designer drog) keveréke, annyit már tudni róla, hogy erősen károsítja a vesét. Ettől már haltak meg, igaz nem közvetlenül és nem egyszeri alkalomtól de ez jóval veszélyesebb.
2013. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Nem rólam van szó nem si akrom kipróbálni :) ÉS ha ezt még itallal együtt csinálja akkor milyen hatása van?
2013. szept. 23. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Cannabis fogyasztásba nem lehet belehalni. Viszont a „herbál”-t (más néven bio) felejtsd el. Az nem más, mint ipari acetonnal beáztatott száraz „valami” mikor mit áztatnak be. Ismerek olyan személyt, aki a használatától bekattant közel fél évet töltött egy elmegyógyintézetbe. Illetve nem gyengén leépít a szer a használójukon meg lehet látni.

Szóval csak is kizárólag a zöldet, fogyaszd a kettő közül.

2013. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, még valamit, a legtöbb esetben füvezés + italozás hányáshoz vezethet, csak módjával.
2013. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amint mondtam én nem szeretnék ilyenket szívni csak kiváncsi vtam mert volt aki először szívott és egyáltalán semmi baja nem lett :))
2013. szept. 24. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz:

marihuánától nem,

herbáltól igen.

2013. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A herbáltól mért halna meg elsőre :D
2013. okt. 18. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a herbál erősen igénybe veszi a szívet és van akinek nem bírja a szíve. A herbál egy idegméreg. Ennyi erővel szipuzhatsz is. Attól is van aki elsőre meghal, van aki évekig húzza vele.
2013. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!