Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek nem gyanúsak az e-cigik?

Nektek nem gyanúsak az e-cigik?

Figyelt kérdés

Először is az e-cigi mániások kíméljenek. Tudom én is,hogy " húú de szuper, dohányozhatunk egészségesen " - de nekem pont ezzel a kijelentéssel van gondom.


Egyszerűen túl gyanús, hogy hirtelen ennyire kockázatmentes lett egy olyan élvezeti cikk, amely soha nem volt rizikómentes, most meg szinte szürreális az egész. Persze elméletileg nincs semmi veszély, de valóban így van-e ? Viszonylag új termék, nem lepne meg, ha néhány év múlva felfedezik, hogy valamilyen rákkeltő anyag van a folyadékban is, amit bele kell tenni, vagy akármi. Egyszerűen szkeptikus vagyok, mert túl gyanús az egész cucc.


Vélemények ?



2013. okt. 26. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az e cigiről eleve az a véleményem, hogy annyi értelme van mint megtartani a döglött kutyát. Pont mint amikor valaki még összejár dugni az exével. Ha lerakom a cigit, akkor delete gomb agyban megnyom és örökre elfelejteni a bagózást, cigistül, füstöstül, azaz MINDEn hozadékával együtt. Ha meglátok egy e-cigist, komolyan a nevetés csiklandoz, annyira k***vára nevetséges.
2013. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel betiltották a nikotinos folyadékot mert gyógyszernek minősítették (de gyógyszertárba nem lehet kapni) így semmi értelme. Amíg volt nikotinos folyadék addig a leszokásban segítette a dohányosokat de így nikotinmentes változatban semmi értelme mert a dohányosok nem a füst miatt szívják hanem a nikotin miatt. Elkezdeni e cigit szívni (úgy, hogy nem a leszokáshoz kell) se most se a nikotinos folyadék idejébe felesleges mert a semminél biztos károsabb.
2013. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!