Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek csökkent a dohányo...

Szerintetek csökkent a dohányosok száma, mióta csak a nemzeti dohányboltokban lehet cigit venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 15:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem,szerintem.
2013. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, cserebe rengeted csempeszcigi arasztotta el az orszagot
2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem kicsit csökkent, vannak akik letették vannak akik csak kevesebbet és/vagy ritkábban gyújtanak.
2013. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

mitől csökkent volna?

minden településen van dohánybolt, egy-két kisebbről tudok, ahol nincs

a nagyvárosokban szinte minden utcában van egy, tehát nem nehezebben beszerezhető, mint eddig, az áraknak sincs semmi köze hozzá, tehát a válasz nem

2013. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Csak amiatt, hogy dohányboltok létesültek, biztosan nem. Egy narkós (a cigi pedig kemény drogfüggőség!) az éjszaka közepén, pizsamában, -40 fokban is képes lenne nekiindulni gyalog, ha elfogyott a "szere". Én amiatt (is) hagytam abba, mert azt mondtam, hogy inkább magamra költöm a cigipénzzel járó jövedéki adót, mintsem a kormány zsebét tömjem vele!
2013. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amerre járok reggel van pár középiskola és nagyon sokan dohányoznak az utcán még most is,pedig elvileg nem is kaphatnának..
2013. okt. 29. 21:03
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

középiskolások miért ne kaphatnának?

a fiatalabbak meg beküldik az időseket, hogy vegyenek nekik

egyébként ebből a szempontól biztos, hogy hatásos ez a trafikdolog, mert amióta van, mindig elkérik az emberek személyiét ha kérdéses az életkora így ránézésre

előtte mindig megvotlak a helyek a fiataloknak, hogy melyik üzletben nem kérik a személyit meg minden de most már bizony elkérik, mert mégcsak be sem léphet oda fiatalkorú

2013. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom nem.... Sőt! Sok csempész cigi, és már egyre többen vágnak bele a házi dohány termesztésbe.
2013. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkora baromság ez a csempész cigi, főleg a töltés. Én írtam, hogy egyrészt a csillagászati cigiárak miatt hagytam fel a dohányzással, mert elvből nem forgatom be a munkámmal megkeresett pénzt az államnak-fölöslegesen. Másfelől meg én is szívtam lopott cigit, valami förtelmes. Töltöttem is cigit, rövid ideig, aztán ezek miatt is mondtam azt, hogy na jó, most jött el az a pont, hogy nem hagyom, hogy idiótát csináljak magamból. Anyám azóta is tölti a cigit, komolyan képes rászánni naponta többször bő negyed órát és tölti, múltkor nem bírtam már és szívből kinevettem, annyira nevetséges. Kívánom, hogy bennetek is megérjen, hogy besokalljatok a cigitől és sikeresen lerakjátok.
2013. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó ez szép és jó de arra nem gondolsz, hogy van olyan ember is, amelyik nem csak vagányságból vagy unalomból szívja, hanem rá is van szokva?

mert ha te ilyen könnyen le tudtad tenni egy ilyen dolog miatt, akorr rá sem voltál szokva

2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!