Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Franciaországban vagy itthon...

Franciaországban vagy itthon olcsóbb a cigi?

Figyelt kérdés
Megyek majd sielni franciaországba és nem tudom hogy itthon vagy kint vegyek cigit :D

2013. nov. 3. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Franciaországban vedd meg! Ott lényegesen olcsóbb, hiszen az emberek is jóval kevesebbet keresnek, mint itthon.
2013. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja, és ott egészségesebb is! Látom ugyanis, hogy az egészség rovatban van a kérdés.
2013. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
haha nagyon jo valaszok ! !!!
2013. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Észlénykém mielőtt okoskodsz gondolkodhatnál egy kicsit, az egészségen belül van a dohányzás, ezért nyilván nem a pénzügyekhez fogom írni... ha meg nem tudsz normálisan válaszolni egy normálisan feltett kérdésre akkor takarodj.
2013. nov. 3. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Először: -Nem vagyok észlénykéd. Másodszor: -A dohányzás semmilyen formában nincs az egészségen belül, hanem azon kívül van és káros rá. Harmadszor: -Ezt az ütődött kérdést bizony a pénzügyekhez kellett volna írni, mivel célzottan az anyagi részét kérdezed. Negyedszer: -A válaszaim normásisak, igazodnak a kérdés minőségéhez. Ötödször: -Nekem ne írj ilyet, hogy "takarodj"-al, mert nem vagyok a kutyád! Remélem, hogy világosan és érthetően írtam.
2013. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Arról a kérdező szerintem nem tehet, hogy a dohányzás az Egészség kategóriában van, de ha ennyire zavar, akkor szólj valakinek aki tud ezen a nagyon nagy problémán segíteni.
2013. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdező azt kérdezi, hogy hol olcsóbb a cigi! Ez nem egészséggel kapcsolatos kérdés, hanem pénzügyi Okostóni! Majdnem olyan tökfej vagy, mint a kérdező. Kezet foghatnátok.
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha a cigiről kérdez akkor a dohányzás kategóriában kérdez te Okóstóni, kezet foghatsz saját magaddal.
2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként hülye kérdésre hülye válasz. De hogy te még meg is véded ezt a hülye kérdést, ez minősít.
2013. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zoli507 válasza:
2 éve 5,40 EUR volt mindegyik doboz. szerintem azóta csak feljebb ment.
2013. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!