Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Andliából lehet postán 1...

Andliából lehet postán 1 doboz cigarettát elküldeni? Van erre valami szabály?

Figyelt kérdés

Kell egy olyan cigi, ami magyarországon nem kapható, és ismerősöm aki kint él londonban tudna nekem küldeni. Egyetlen egy dobozról van szó, simán feladható postán vagy van valami különleges szabály rá, amit jó lenne tudni?

Elore is köszönöm a válaszokat.


2013. nov. 3. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Feladható postán is, de lehet nem éri meg. Ugyanis a cigi Angliában sokkal drágább mint otthon, és a postaköltség sem olcsó. Egyszerűbb lenne ha az ismerősöd amikor hazalátogat akkor vinne neked cigit..

Nem tudom hogy kinek érné meg ez anyagilag..

2013. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a fajta cigi eleve nem az olcsók kozé sorolható, kb 3000 forint, de nem baj, engem csak annyi erdekel, hogy biztosan feladható-e, es nem fog eltunni, vagy visszakuldeni a feladónak, stb.
2013. nov. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!