Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit szívtok?

Milyen cigit szívtok?

Figyelt kérdés
Főként fiatalok válaszát várom, persze mindenkiét megköszönöm. Ja, és ha még az árat is odaírnátok, az még jobb lenne.
2009. nov. 15. 17:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Hosszú kék viceroy (510.-). Ezt a cigit szeretem és még ennek a legnormálisabb az ára. Nekem meg az a halálom mikor valaki elmegy bulizni és akkor menőbb cigit vesz mint amit egyépként szív sztem ez szánalmas. Engem is van h megnéznek h szinte a legolcsóbb cigit veszem de sztem ez őket minősíti.
2009. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
jah amúgy az előző válaszoló voltam és 19 éves lány.
2009. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Mentolos Eve-t szívtam, de már letettem! És csak ajánlani tudom mindnekinek, nem könnyű de megéri!:)
2009. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Aki azt hiszi, hogy a cigit trend miatt szívják az tényleg beszűkült világképpel rendelkezhet. Vagy pszichológiai pót cselekvés vagy a testre ható hatásai miatt szívja(vizipipáról van szó de ugyan így igaz cigire is...

"Élettani hatása főként a Szén-monoxidnak van. Ez a vegyület mintegy 400-szor jobban tud kötődni a vérben található hemoglobin molekulához. A hemoglobin szállítja a szervezetben az Oxigént a véren keresztül a sejtjeinkhez. Amikor az ember beleszív a pipába egy slukkot, akkor a tüdejében lévő füstből a Szén-monoxid előszeretettel kötődik az említett hemoglobin molekulához, kiszorítva ezzel az Oxigént. Biztos sokan játszottak kiskorukban olyat, hogy vettek egy nagy levegőt és ameddig csak tudták „lent” tartották azt. Mikor már nem bírták tovább egy gyors kifújás és újra levegővétel után még mindig kicsit „bódult”, kába állapotban voltak. Ez az Oxigénhiányos állapot lép fel a pipázás közben is.")


Ez nem menőzés, vagy csak baromi menő a hemoglobinom.

2009. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kiselőadást tartok és belecsempészem ezt a kis online véleménykutatást is, hogy a fiatalok melyik cigarettát részesítik előnyben és mennyit költenek rá. Tehát nem divatozásból érdekel vagy mert "menő".:)
2009. nov. 15. 20:21
 26/46 anonim ***** válasza:
Arany Marlboro , Kek kent, nagyon neha meg Djarum Black.
2009. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

hosszú szürke bond,hosszú kék viceroy

15/F

2009. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
20:11 Lehet te kivétel vagy de én tudom h az ésmerőseim mind menőzésből cigizik. Lehet nem mindenki, de őket biztosan tudom
2009. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 Winner of Royal Hill válasza:

Hosszú Kék Szofit szívok 590Ftért:)

25/L

2009. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Arany Marlboro napi 1.5 doboz!


15/L

2009. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!