Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy reggelig tartó buliban...

Egy reggelig tartó buliban mennyi cigit szívtok el? (azt is írjátok h rendszeres vagy partydohányzók vagytok-e)

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 16:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én (és a barátnőim is) csak akkor cigizünk ha buliban vagyunk, viszont reggelig elfogy fejenként egy doboz is (közepes erősségű cigi). Kíváncsi vagyok, hogy másoknak mennyi. Egyébként nem minden hétvégén bulizunk, és néha hétköznap 1-2 szálat elszívunk.
2010. márc. 28. 16:25
 2/23 A kérdező kommentje:
És ha rendszeres dohányzók vagytok, buliban többet szívtok, vagy ugyanannyit?
2010. márc. 28. 16:27
 3/23 anonim ***** válasza:
A rendszeres dohányzók buliban többet szívnak, ahogy a nem rendszeres dohányzók is (pl ti - bár itt jegyezném meg hogyha hetente elszívtok egy dobozzal akkor már bőven a rendszeres dohányzó kategóriába estek)
2010. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
0%
Szerintem ne azon gondolkodj, hogy mennyit szívjál el, hanem hogy milyen gyorsan tudsz róla leszokni. Esetleg boldoggá tesz a tudat, hogy szándékosan gyilkolod magad?
2010. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

de írtam, hogy nem bulizunk minden 7végén :) hétköznap pedig tényleg csak nagyon ritkán egy-két szálat szívunk. szerintem ez még belefér. és most szeretnék váltani kék cigiről még gyengébbre, de azért nem fehérre (narancs pall mall, sárga multi, szürke bond - ilyesmire gondoltam)

egyébként várom a további válaszokat is :)

2010. márc. 28. 17:04
 6/23 anonim ***** válasza:
hát ha mi pl este6-kor kezdjük és kitarta a buli kb reggel 6-ig,akkor bizony elfogy 2doboz is :s
2010. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
És mi a francnak kell elszívni annyit, ha máskor elég az 1 is? Erre válaszolj, bár kétlem, hogy meg tudod indokolni.
2010. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Általában 2 doboz cigivel indulok el buliba és én rendszeres dohányzó vagyok minden nap egy dobozzal elszívok, de buliban addig szívom míg le nem húzom a piát mikor már kicsit sokat ittam utána már egyáltalán nem kívánom a cigit és a 2 doboz meg úgy megy el, h közbe a barátaim is fogyasztják!

22/l

2010. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
19:25 de megtudom indokolni, azért mert buliban, ahol jó a hangulat valahogy jobban esik. Meg ha mellettem cigiznek a buliban nehéz ellenállni. :) Hétköznap pedig általában akkor szívok amikor vmi miatt ideges vagyok vagy néha csak simán úgy érzem h de jól esne egy szál
2010. márc. 28. 20:43
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

A logika ott hibádzik, hogy az első szál sosem esik jól. Miért kell hát folytatni? Frankó lehet egyébként bűzleni a cigifüsttől (haj, ruha, minden), ha meg úgy adódik egy hamutálcával csókolózni szintén.

A viccet meg ismered:

- Miért dohányzik?

- Mert ideges vagyok.

- Na és mióta ideges?

- Mióta dohányzom.

2010. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!