Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eddig kb 1 doboz cigit szívtam...

Eddig kb 1 doboz cigit szívtam el életemben egy éven keresztül nem szoktam rá csak néha szórakozásból kb 2 hetente 1-2 szálat 14 vagyok és tudni akarom ebből lehet-e valami bajom? Tudom hogy nem a legegészségesebb dolog de úgy gondolom annyi nem árt.

Figyelt kérdés
hiszen vannak ismerőseim akik már 10-12 éves koruk óta rászoktak a cigizésre (mesőségből)

2013. nov. 6. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha itt abbahagyod,biztosan nem árt. Ha később rászoksz már más a helyzet.
2013. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem túldramatizálják a dohányzás káros hatásait. Persze az baj, ha valaki légzőszervi betegségben szenved és cigarettázik. De egyébként nem hinném...senki sem tudja, senki sem látja, hogy mennyire káros csak a médiára és (dez)információkra hallgat, amiket olvasott vagy a haver mesélte...
2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Pár szál cigitöl nem lesz gond. De mivel sajna nem fogod abbahagyni az biztos, ezért késõbb bármi bajod is lehet.
2013. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos előre nem lehet megmondani kinek mennyire árt, annyira nem ártott mintha naponta gyújtottál volna. Fiatal rugalmas szervezeted van könnyen tud regenerálódni.
2013. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Mérget akkor is szívtál be. Jó esetben kiürült már a szervezetedből, de legokosabb, ha soha többet nem gyújtasz rá.
2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!