Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdőnek melyik cigarettát...

Kezdőnek melyik cigarettát javasoljátok? , a mentolosat előnyben részesíteném Márkákat várnék

Figyelt kérdés
köszi
2013. nov. 7. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az javaslom ha még kezdő vagy, akkor még most állj le a dohányzással. Én 8 évig dohányoztam, most próbálok leszokni. vért izzadok, de muszáj mert a családomban ketten is dohányzás okozta rákban haltak meg és nem mellesleg rohadt drága lett a cigi..
2013. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éve dohányzom. Azt javasolnám, hogy ne részesítsd előnybe egyiket se. Ne szokj rá, főleg ne a mentolosra. Köztudott, hogy a mentol tágítja a hörgőket, ezért használják előszeretettel a mentolos cukrokat köhögés csillapítására, nehéz légzésnél a légzés könnyítésére. A mentolos cigivel az egész tüdődet a legkisebb hörgőcskéig megbetegíted.

Szóval ne szokj rá, mert undorító egy dolog. Én is szabadulnék tőle, mint ahogy Te akarsz majd szabadulni évek múlva.

2013. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

semelyiket. pont azert akarjak amugy betiltani a mentolos cigit, mert a 'kezdoket' celozza a gyengebb izevel (mikozben semmivel sem kevesbe karos).


nem lehet elegge hangsulyozni, NE SZOKJ ra, ettol nem leszel 'nagyfiu', vagy 'nagylany', de cserebe szep lassan kihullanak a fogaid, allando inygyulladasod lesz, budos leheleted, sargulo kormeid, folytassam?


mondjuk a neten tanacsot kerni abban, hogy hogyan kezdj neki az egeszseged rongalasanak, nem tulzottan okos dolog...

2013. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, büdös, egészségtelen, és nagyon drága, ha rászoksz, előbb-utóbb napi 1 doboz lesz a vége, ami lassan már 1.000 Ft-tal számolva, 30ezer Ft havonta, ez egy évben 360ezer Ft. Ezen mi minden mást tudnál venni.

Mondom ezt én, aki cigizek és számolgatok havonta, hogy milyen marha voltam amikor rászoktam.

2013. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mentolosat, hanem light-ot vegyél, mert az gyengébb. Kék Pall Mall,Lucky Strike, Arany Marlborót.
2013. nov. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy irtozatos nagy tevedes, hogy a 'light' gyengebb, nem veletlenul tiltottak be meg az elnevezeset is. ugyanolyan karos, mint a nem-light.


mondom ezt ugy, hogy tizensok ev dohanyzas utan tobb mint 3 eve leszoktam...

2013. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nem szédül be tőle annyira.
2013. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
A light igen is gyengébb. A gyengébb nem azt jelenti, hogy kevésbé káros, hanem, hogy nem kapar annyira ergó gyengébb.
2013. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja
2013. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyelj kezdj erőssel hiába rossz egy két nap és jó lesz mindenkinek ajánlom kezdjen erősre szokni mert már készítik a nyilatkozatot hogy bevonnak minden kicsi nagy pattintós cigit mert ezért szívnak sokan hogy nőies meg jólnézki meg jóízű most ezért lehet lenéztek én csak mondom de majd érdekes lessz amikor csak a régi cuccok lesznek egypk én fogom kocsiba ülök haverokkal átvezetek hollandiába eltöltünk egy északát amsterdamban betépünk visszük a nagy bongot meg kis pipát és olyan csokis marhut ,eg canabis ultrtát fogunk tolni jövőhéten az amsterdami csajsziikkal bulizunk
2013. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!