Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 évesen miket tartsak be...

16 évesen miket tartsak be milyen ötletek vannak hogy a szüleim biztosan ne jöjjenek rá hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már egy szál cigi szagát beveszi annyira a hajad, meg a ruhád hogy ha hazaérsz, azt egy nemdohányzó rögtön megérzi, szóval necces a dolog.
2013. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Tedd le vagy vállald fel nincs arany közép út.
2013. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pl hazamegyek rögtön erősen kezet mosok meg persze rágózok?
2013. nov. 18. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem segít, aki nem dohányzik, kilométerekről kiszagolja. A kezedbe, bőrödbe, hajadba, főleg a kabátod/pulcsid ujjába akkor is beleivódik, ha kint szívod és akkor is, ha csak napi 1-2 szálat. Amikor gimis voltam és kis csíra módra titkolni próbáltam a szüleim elől, megkaptam a beszólást, hogy bűzölög a kabátom a cigitől, pedig soha nem dohányoztam zárt térben. :) Úgyhogy biztosíthatlak, hogy érzik. Ezen nem segít sem kézmosás, se rágó, se parfüm.
2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legjobb ötlet ha lerakod vagy ha nem akkor nem naponta, hanem nagyon ritkán gyújtasz...
2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

pedig eddig még sosem szóltak és már jóideje szívom.

akkor lehet tudják csak nem akarnak zavarba hozni?

2013. nov. 18. 20:27
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
XD ez szivás hogy nem dohányoznak aszt megérzik... Én a szobámba simán tudok cigizni és semmit nem vesznek észre ;)
2013. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

úgy állj, hogy a szél az ellenkező irányba vigye a füstöt


ha szélcsend van akkor menj valahová, így a füst "lemarad" nem úgy mintha állnál és felfelé szállna


persze zárt térbe ne cigizz, mert nem tudod már arra fogni hogy kocsmába voltál, max egyik barátodnál

2013. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég tudják hogy dohányzol de arra várnak hogy kiállj eléjük és bevalld. (Nálam ez volt)
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"pl hazamegyek rögtön erősen kezet mosok meg persze rágózok?"

Ha, ha, ha! Nagyon rosszul hitted, hogy ez elég! Kézmosás után is olyan szagú marad a kezed, ami meg a legjobban beveszi a szagot, azok a ruháid, amit egyrészt 16 évesen gondolom nem magad mosol, de gyakran még mosás után is lehet érezni, főleg ha rendszeresen dohányzol, meg a hajad is bűzleni fog. Te persze nem érzed, mert dohányzol, de aki nem, az azonnal megérzi.

2013. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!