Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 éves dohányzás után mennyire...

3 éves dohányzás után mennyire lehet sérült a tüdő? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
3 eve dohanyzom, de van amikor napokig nem szivom, van amikor egy hetig rá sem nézek, eleinte aktivan szivtam, hetente akar 2-3 doboz, és volt amikto egy péntek este alatt elmetn több mint másfél doboz. de mostanaban kb 1-féléve már lecsökkent akár a negyedére is. van amikor csak hétvégenként szivom. ez mennyire befolyásol? köszi a valaszokat :)
2013. nov. 21. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire. Én 30 éve elszívok napi két dobozzal és még az enyém sem sérült. Ha teszkóból táplálkozik valaki az százszor károsabb, csak ezt nem reklámozzák.
2013. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ééééés ott a nagy igazság!


"Ha teszkóból táplálkozik valaki az százszor károsabb, csak ezt nem reklámozzák."

2013. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Fekete a tüdő. Rossz a vérellátása a szerveidnek.
2013. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mitől lenne már rossz? Még bemeséled, hogy az enyém is rossz?
2013. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Bár az összes dohányos ennyire hamar és ennyire befosna és letenné azt a szart. 3 év még nem sok, ne aggódj, főleg, hogy nem is szívtál sokat ebből a szarból. Van olyan állat aki minden nap egy dobozzal betol.


Persze azért kapott a tüdőd, de ha most tényleg leszoksz végleg, akkor kitisztul a szervezeted és nem lesz gond.


Sohasem értettem, hogy mi viszi rá az embereket, hogy ezt a szart szívják, kiadják érte a sok pénzt kizárólag azért, hogy mérgezzék magukat. És ezzel pénzelik azt a néhány rohadt szemetet, akik gyártják ezeket a szarokat és jót röhögnek.


Ezt ajánlom megtekintésre. Nagyon durván igaza van a csávónak.


http://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM

2013. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy aki teszkóstápon él tudatosan, éppolyan idióta mint aki 30 éve kátránnyal kúrja szét a tüdejét. Szóval rossz kifogás.
2013. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként annyira ne örülj magadnak, hogy napi 2 dobozzal tolod 30 éve és azt gondolod, hogy nem érhet baj. Tudom, tudom, szereti az ember azt mondani önigazolásként, hogy valamiben úgyis meg kell halni, csak épp baromira nem mindegy, hogyan. Nagyapám ugyanígy 2 doboz betonszofit meg Szimfóniát szívott. Aztán egyre gyakrabban kapott tüdőgyulladást. Aztán persze kialakult nála a COPD (ez minden erős dohányost elér) és kivették a fél tüdejét. Akkor már 10 métert sem tudott megtenni oxigénpalack nélkül és hörgőtágító injekciók nélkül, de akkor is boldogan bagózott tovább sutyiban és mindenkit lehülyézett, aki figyelmeztette, hogy ugyan már, ő "jól" van. Aztán akkor szokott le, amikor a csodálatos tüdőrákot diagnosztizálták nála. Úgy emlékszem, már nem is kezelték. Gyakorlatilag a saját maradék tüdődarabjaiban fulladt meg, a végén már hülyeségeket beszélt magatehetetlenül, annyira nem volt magánál az oxigénhiánytól. Tényleg marha szívderítő ilyen módon távozni az élők sorából... időben abba kell hagyni az egészet kedves kérdező és ennek MOST van itt az ideje, nem jövő héten meg 5 év múlva.
2013. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
De egyáltalán mi a jó ebben? Februárban 24 leszek, de soha, még egy szál cigarettát se szívtam el életemben. Ahol pedig bagóznak, máshol megyek, ha a közelemben, akkor rászólok, vagy arrébb megyek. Jó pár idióta barom állat jóbarátom is szívja ezt a szart, én addig ki, vagy arrébb megyek. De még passzív dohányos se szoktam lenni. Nem is akarok. Szerintem egy baromság. A 30 éve dohányzónak pedig gratulálok. Ahhoz is, hogy két doboz naponta. Büszke lehetsz magadra. Vagy ennyire jól állsz anyagilag, vagy ennyi eszed van? Számold csak ki mennyit költöttél eddig cigarettára.. Sztem bőven valami komolyabb autó árát. De később egészen biztos, hogy megfogod bánni. Kicsit idősebb korodban már nem fogsz ezzel "keménykedni". Inkább bánni fogod. Mindenkinek 1 élete van, ez nem egy videojáték, ahol a szereplő valamit rosszul csinál, akkor új játék és kész. De erre majd mindnyájan rájöttök, az összes dohányos. És tényleg mindnek ez a szövege, hogy valamiben meg kell halni. Ez valami elképesztő baromság, ha ezt nem tudjátok magatoktól, akkor....... Most idézzem a videoban szereplő úriembert? Nem akarok megbántani én senkit. Nekem aztán édes mindegy. Csak lécives legyetek tekintettel arra aki nem dohányzik!
2013. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Van olyan állat aki minden nap egy dobozzal betol. "


Eggyel? Annyiért rá sem szoknék.

2013. nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De egyáltalán mi a jó ebben? "


Minden.

2013. nov. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!