Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhögök naponta?

Distikeee kérdése:

Miért köhögök naponta?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja cigizek, és azért naponta köhögök 1et,2őt.. fehér váladék jön vissza és szerintem ez a cigitől kell legyen. Utána olvastam a neten és ez a köhögés egy tüdőbetegség jele.. mondjuk elég sok el szokott menni, egy nap olyan 10 szál.. mitől van ez a köhögés? csak mert nagyon megijedtem :c

2013. aug. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp reagál a cigire. Itt szerintem az égéstermékek, amik lekerülnek a tüdődbe az sok / kátrány, korom stb/ Ez ingerli, mivel idegen anyag a hörgőket és fokozott váladék termelésre ösztönzi őket. Próbál tisztulni.

Ez azt jelenti, hogy megindult egy gyulladásos folyamat, így kezdődik a krónikus hörghurut / nem vagy egyébként allergiás vagy asztmás, mert akkor szokott ilyen hamar tünet jelentkezni/. Később ez a váladék, amit felköhögsz elgennyesedik, ilyenkor besárgul és törmelékessé, sűrűvé válik. Aztán meg évek alatt zöldes lesz, amit már köpködsz.

Ijesztgesd magad egy kicsit, hátha eljutsz addig, hogy leteszed. Sok bajtól menekülnél meg.

2013. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy részben a cigi miatt.


Inkább tedd le,egyszerűbb lesz.

Talán nem lesz ez a bajod,meg egészségesebb is az élet nélküle.


Pláne,ha csak 3 hónapja cigizel.Akkor könnyebb abbahagyni ,mintha egy éve mondjuk.

2013. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a cigi miatt. Milyen fajtát szívsz? Hány éves vagy? Jobb lenne ha leraknád.
2013. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!