Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után mutatható ki...

Mennyi idő után mutatható ki a tüdőben a cigaretta?

Figyelt kérdés
Szóval ha megröntgenezik a tüdődet (tüdőszűrés, tüdőgyulladás gyanúja) akkor mennyi idő után mutatható ki? Ha pl olyan 3-4 hónappal ezelőttig kb. 3-4 hónapig hetente 1-2 dobozt elszívtam, mostanában pedig olyan heti 3-9 szálat, akkor az kimutatható már? Vagy mennyi idő után?

2013. nov. 23. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Neked a tüdődben cigi van?
2013. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.- Érted mire gondolok, nem tök mind1? jó akkor mennyi idő után mutatható ki hogy valaki cigizik?
2013. nov. 24. 21:48
 3/5 anonim válasza:
Amit leírtál, abból kb az fog lejönni az orvosnak, h passzív dohányos vagy. Ha ilyen keveset szívsz, szokj le, sztem menne! :)
2013. nov. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ÓÓ köszi, most megnyugtattál:) Az az igazság, hogy nem is vagyok igazán rászokva, mert van, hogy hetekig nem szívok, van, hogy csak pár napig.. csak néha olyan jó rágyújtani egy szar nap után, vagy a haverokkal/barátnőkkel:)
2013. nov. 25. 05:18
 5/5 anonim válasza:
Vigyázz, mert én is így szoktam rá, aztán 4 évig nem tudtam tőle szabadulni :D Most már másfél éve 'tiszta' vagyok :)
2013. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!