Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell szedni a Kudzu...

Hogyan kell szedni a Kudzu tablettát/bővebb információk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy doboz Kudzu tablettát, mert az interneten olvasottak alapján úgy döntöttem ennek segítségével fogok leszokni a cigiről. Meglepődtem azonban, mert még tájékoztató sincs hozzá, és a dobozán még csak egy szó sincs a dohányzásról. "Klimaxos tünetekre, és általános idegrendszer-erősítőnek" ajánlják. Ráadásul csak napi 1 szemet ajánlanak, a neten meg 3X1-et a leszokás segítésére. Most akkor mi a helyzet? Azt meg végképp sehol sem írják, hogy mikor kell elkezdeni a szedését. Elkezdhetem szedni valamivel a cigizés abbahagyása előtt, vagy inkább este eldobom a cigisdobozt, és másnap reggeltől Kudzu, mint a nikotinos rágónál?
2009. nov. 20. 20:46
 1/4 anonim válasza:
2009. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, de ezt az oldalt már olvastam régebben. Mivel nem kaptam sokáig választ, a múlt héten felhívtam a Kudzu forgalmazóját, és megválaszolták a kérdéseimet! Először is több féle Kudzu van forgalomban, de boltokban csak a Biopharma-cég által forgalmazott Lengyelországban gyártott kapható (ez van nekem is). Azt meg azért nem lehet ráírni, hogy segít a dohányzás abbahagyásánál, mert erre az illetékes hatóságok nem adtak engedélyt, ami azért érdekes, mert pl. Lengyelországban ugyanerre a Kudzura simán rányomnak nagy "cigi áthúzva" jeleket, és a legtöbb EU-ország elismeri a hatását, sőt amerikában "Nicotinfree" néven árulják. Ami a szedést illeti, lehet 3x1-et szedni, sőt ajánlott lenne, de a hatóság szintén mást engedélyezett ráírni, ezért van rajta napi 1. Bármikor el lehet kezdeni szedni, és nekem ez volt a legfontosabb. Valaki rögtön az első nap eldobta a cigit, volt aki várt egy kicsit, sokan tapasztalták, hogy már csak a kávéhoz gyújtanak rá megszokásból. Akarat mindenképpen kell hozzá, de ezt nyilván eddig is tudtam.


Azért érdekelne esetleg valakinek a tapasztalata, ha van, akimpróbálta!

2009. dec. 1. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nem szoktam le.. :(
2013. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ajánlom a kudzut aki leakar szokni a dohányzásról!!! Én 2015.09.02-án kezdtem el szedni a Vitanorma félét napi 3x1-et. 8.-án már nem gyújtottam rá és azóta sem. Néha vannak olyan gondolataim hogy "de jó lenne elszívni egy cigit" de kb ennyi. Semmi feszültség. Tehát sokat segít.Kb fél éve is próbáltam leszokni kudzu nélkül akkor 2 napig bírtam és azt is nagyon feszülten. Kell hozzá akarat de nagyon megkönnyíti a leszokást annál aki leakar szokni.Holnap kezdem el a Swanson kudzu gyökeret az elméletileg többet tartalmaz egy kapszula mint a Vitanorma. Abból is mehet 3x1 szerintem. Napi 1 kapszulával szerintem nem érdemes próbálkozni.
2015. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!