Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kudzu tablettát szedett már...

Kudzu tablettát szedett már valaki dohányzásról való leszokás során? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Férjem szeretne leszokni a dohányzásról, de eléggé függő:(. Építkezünk, és a kinti munka közben már elment napi 1 dobozzal. Most ott tartunk, hogy napi 6 szálat szív kb 3 hete, de a cél a leszokás lenne. Említette, hogy állítólag a Kudzu tabletta segít a leszokásban.

Van olyan akinek használt? Érdekelnének tapasztalatok, vélemények, hogy ki hogy tudott leszokni, kire milyen hatással volt. Ha nem ennek a segítségével, akkor mivel sikerült letenni a cigit?


Előre is köszönöm:)!


2009. aug. 10. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha már csak hat szálat szív el naponta az egy doboz helyett akkor szerintem simán letudna szokni minden féle"mankó"nélkül.Bár ártani nem árt vele.Egy volt dohányos
2009. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most szedem...


Egy hete kezdtem szedni, és mára tűztem ki a leszokást, mert azt írják 7-14 nap kell, amire a hatása érződik. Nem akarom elkiabálni, de mintha lenne valami. Már a héten fele annyit szívtam (kivéve az utolsó 1 napot, amikor direkt többet bagóztam, hogy undorodjak tőle egy kicsit). Persze még nagyon az elején vagyok, de +-an állok hozzá, és egyelőre nem hiányzik.

2009. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!