Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok jó cigiket?

Akos003 kérdése:

Mondanátok jó cigiket?

Figyelt kérdés

Alkalmi dohányos vagyok,most újévre szeretnék venni egy dobozzal.Mit ajánlotok?

Gondoltam a kék camelra,a kék multira.Ezek jók?Esetleg valami jó pattintósat?Camel pattintós jó?

Köszi előre is!



2013. dec. 8. 11:57
 1/10 Atesz46 válasza:
88%
Szia, Marlboro touch gold nagyon jo sztem, a multi se rossz , a camel nekem nem jött be. Üdv ATI
2013. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

RGD mentolosat szívok (bár én nap mint nap sajnos...) szerintem nem rossz. 820 ft. Persze ha neked csak így egy alkalomra kell akkor természetesen vmi felsőbb kategóriában gondolkodsz :)

Davidoff amugy elegáns sztem :DD

Vagy ha van töltőd vehetsz kék Drum dohányt , nagyon fullos , legjobb . csak kár hogy 1500 ft...

Sok sikert! Majd írd meg milyet vettél , kíváncsi vagyok.

2013. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
Pattintósból nekem nagyon bejön a West, és 870 Ft, viszonylag olcsó a többi jó minőségűhöz képest. Egyébként a Westen kívül még Marlboro Gold, Kék Bond jön be leginkább. A Multi szar.
2013. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen valami minőségit szeretnék,dohány ízű marlborot nem szeretnék mert rossz emlékeim vannak,abból csak mentolosat szeretnék.A pattintós west az a west ice nem?Dunhillt próbáltam (pattintós,fekete)de az nem jött be,fogkrém íze volt.Davidoffot nem ismered,lehet azt megpróbálom.Esetleg még Djarumon gondolkozom,de az itt sehol sincs :(

Tehát akkor a mentolosak közül:Camel,Marlboro blue ice/blue frost,vagy a west ice.

Dohány ízűek közül:Na ezt még nem tudom,ide mondhatnátok jókat.

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. dec. 8. 13:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg kék bond?
2013. dec. 8. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kék bondot felejtsd el, ha alkalmi cigit akarsz. Djarum black, kék/fekete dunhill. Ha olcsóbbat akarsz, akkor kék Philip morris, nekem nagyon bejön, bár most dunhillem van. Bánom is, hogy nem Philipet vettem.
2013. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár ízlés kérdése, neked lehet, hog bejönne a bond vagy a multi is. Nekem ezek nagyon nem.
2013. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem csak, hog írtad a dunhill nem bejövős. Ssetleg kék lucky strike-ot is próbálhatod, sokak szerint jó. Majd írd le milyet vettél :)
2013. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tomi90 ***** válasza:
100%
Ha alkalmi cigis vagy djarumot vegyél. Csak pár helyen árulják, 1990 ft de k*va jó :) Így még nem is drága, hogy kocadohányos vagy... Van belőle fekete szegfűszeges, piros cseresznyés és sárga vaníliás. A feketét próbáltam eddig csak, az nagyon bejött, de tervben van szilveszterre egy cseresznyés is.
2013. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
elektromos
2013. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!