Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti nem voltatok rosszúl a...

Ti nem voltatok rosszúl a cigitől ameddig rászoktatok? 18/L

Figyelt kérdés

Én az elején leestem meg 1 hétig szédültem meg rengeteget hánytam! Ti hény évesen szoktatok rá?

Mostani korod/nemed?


Köszi!



2013. dec. 15. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14 évesen szoktam rá, most vagyok 32/F. Valószínűleg azért hánysz, mert gyomorra szívtad a cigit, és nem tüdőre. Velem is előfordult az elején. De ha most kezded, akkor inkább szokjál le róla. Manapság már sokkal könnyebb, hiszen a szórakozó helyek sem dohányzók, és egy csomó helyen tiltják, tehát könnyebb elkerülni a dohányosokat.
2013. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már nincs gondom vele, csak az első egy hét volt nehéz! Mostmár még szédűlni sem szédülök, tehát már sima ügy!
2013. dec. 15. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ügyes vagy! Akkor dohányozz tovább! Majd beszéljünk 10 év múlva, mikor nem tudod lerakni, jó? Ugyanis kimutatták, h nagyobb függőséget okoz, mint a kábítószer...18 évig dohányoztam, tudom mit beszélek...
2013. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Gratulálok!


Rosszullétek mellett rászoktattad magad a cigarettára, és még büszke is vagy rá.


Szánalom!

2013. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem dicsekedni akartam és már gondolkodom azon, hogy leteszem!

Légyszi a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!

2013. dec. 15. 10:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a 3-asnak is szólt!
2013. dec. 15. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer olyan rosszul lettem, hogy hánytam fél napig, mert túl sok cigit szívtam rövid időn belül. De azért rászoktam. Azóta már leszoktam, de lehet hogy mostanában újra fogom kezdeni.
2013. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem vagyok anti bagós, már csak azért sem, mert én is alkalmi dohányos vagyok. De az azért már tényleg röhejes, hogy valaki nyilvánvalóan nem bírja a cigit, ami eleve kizárja azt is hogy szereti, de azért rászoktatja magát.


Csak hogy nehogy lehurrogj, hogy nem kaptál választ. Nem, nem voltam rosszul tőle, és nem is voltam olyan szánalmas, hogy ráerőltettem magamra, csak azért hogy többnek látszódjak.

2013. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szoktam rá, előtte partydohányos voltam. Életem leges legelső szála volt az ami rosszul esett. Annak is csak az első fele.
2013. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kamu
2021. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!