Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem szokik le teljesen a cigiről, csak mérsékeli az adagját? (olyan emberre gondolok, aki kőkemény dohányos, napi 2-3 doboz, és mondjuk lecsökkenti napi 1re, max 1,5-re)

Figyelt kérdés
Történethez kell.
2013. dec. 24. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Kizárt. totál 2 típusba sorolhatók a dohányosok, az egyik fajta (az igazi függő) az ha mérsékelni is tudja egy ideig, attól cask jobban kívánja aztán és rövid elvonás után még többet fog cigizni. A másik típusnak meg akár egész életében működik úgy, h akár hónapokig nem is jut eszeébe, aztán meg egy este elszív fél dobozt, vagy mondjuk napi 1et szív évekig, aztán észre se veszi és abbahagyja. De amit írsz, na olyan nincs(még a mesében sem), bár szeretnék páran ezzel áltatni magukat. Ja várjál, te napi 1- 1,5 szálra vagy dobozra gondolsz? Ha dobozra, akkor sem túl valószínúű, sztem a dohányosok vagy egyre többet cigiznek vagy abbahagyják. szal végülis detto.
2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Amúgy a második típusban magamra ismertem, és én egész eddig azt hittem, hogy csak én csinálom ezt. :D

2014. jan. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!